REKLAMA

Znowu szkolenie w ZUS. Tym razem będzie dotyczyć Płatnika Plus

13:22, 22.11.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na kolejne spotkanie szkoleniowe. Tym razem zajęcia będą dotyczyć programu Interaktywny Płatnik Plus - jego funkcjonalności i zmian jakie w nim przeprowadzono.

Inspektorat ZUS we Włocławku, w ramach planowanych zajęć, planuje omówić m.in. nowoczesne metody wymiany informacji między przedsiębiorcą a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Uczestnicy będą mieli możliwość zagłębić się w sposoby sporządzania, korygowania i przekazywania dokumentów ubezpieczeniowych z zastosowaniem zasad weryfikacji IPP.

Z Interaktywnego Płatnika Plus (IPP) korzysta już ponad 2 mln 160 tys. płatników składek. Program jest pomocny przy wypełnianiu dokumentów ubezpieczeniowych i weryfikacji ich poprawności przed wysłaniem. Nadrzędnym celem IPP jest zapewnienie prawidłowości sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych przekazywanych do ZUS, a tym samym danych zapisywanych na kontach płatników i ubezpieczonych. Oferuje płatnikom dostęp online do informacji dotyczących ich firmy zgromadzonych w ZUS. Ma to na celu doprowadzenie do spójności danych zapisywanych na kontach płatników składek

- Tego samego dnia, zorganizowane zostanie jeszcze jedno szkolenie, tym razem dotyczące zasad podlegania ubezpieczeniu zdrowotnemu. Zajęcia z Płatnika Plus rozpoczną się 24 listopada o godz. 10. Dwie godziny później uczestnicy będą mogli wziąć udział w drugim szkoleniu - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Na zajęciach obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie Inspektoratu lub pod nr. tel. 54 230-72-04. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017