Zamknij
REKLAMA

Zadbaj o swój dom i firmę. Zamów ogrodzenie w Plast-Met Centrum

00:01, 16.04.2018 | Artykuł sponsorowany

Nowoczesne, funkcjonalne, a przede wszystkim bezpieczne - takie są systemy ogrodzeniowe oferowane w Plast-Met Centrum. Już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą!

Zamówienie ogrodzenia to dobry pomysł na wiosenne odświeżenie wizerunku własnego domu, posesji, siedziby firmy czy miejsc użyteczności publicznej. Takie rozwiązanie służy nie tylko zabezpieczeniu terenu, ale też jego uatrakcyjnieniu i zwiększeniu wartości całej nieruchomości.
 


Który typ systemu ogrodzeniowego wybrać? Zdaj się na pomoc specjalistów z Plast-Met Centrum, mającego siedzibę przy ul. Toruńskiej 147.

- Klienci mogą u nas liczyć na fachową poradę w wyborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do jego potrzeb i oczekiwań. Nasze produkty podzielone są na linie: ekonomiczna, standard i premium. Dzięki temu każdy klient znajdzie ogrodzenie na swoją kieszeń - mówi Michał Rybczyński z Plast-Met Centrum.

Plast-Met Centrum ma w swojej ofercie ogrodzenia frontowe, panelowe i siatkowe. Każdy klient ma tu możliwość zamówienia swojego ogrodzenia zgodnie z potrzebami.
 


Przykładowe realizacje można zobaczyć w siedzibie firmy przy ul. Toruńskiej 147, gdzie na miejscu z bliska można przekonać się o wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnych wzorach naszych produktów. Już dziś zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie

Plast-Met Centrum oferuje także bramy i furtki, elementy automatyki oraz podmurówki.

Więcej informacji o ofercie Plast-Met Centrum można znaleźć także na stronie internetowej www.plastmetcentrum.pl

Plast-Met Centrum 
ul. Toruńska 147, 87-800 Włocławek
czynne pon - pt: 08:00 - 16:00
e-mail: [email protected]

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone