Zamknij
REKLAMA

NFZ chce być bliżej pacjentów. W sobotę zorganizują dzień otwarty!

19:04, 08.06.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Odwiedzający stoisko ZUS będą mogli uzyskać informację na temat elektronicznych zwolnień lekarskich. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Kujawsko-Pomorski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia wspólnie z partnerami medycznymi i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych organizuje w najbliższą sobotę Dzień Otwarty. Jedno ze spotkań zaplanowane jest we Włocławku. Eksperci ZUS odpowiedzą między innymi na pytania dotyczące elektronicznych zwolnień lekarskich.

Eksperci ZUS będą czekać na zainteresowanych w sobotę od 9 do 13. W ramach organizowanego Dnia Otwartego w NFZ –"NFZ bliżej pacjenta" zorganizowane zostanie specjalne stanowisko.

- Odwiedzający stoisko ZUS będą mogli uzyskać informację na temat elektronicznych zwolnień lekarskich w kontekście pracodawcy i pacjenta, opłacania składek oraz zasad rozliczania wpłat po wdrożeniu e-Składki. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik Regionalny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych województwa kujawsko-pomorskiego.

 Osoby posiadające przy sobie dowód osobisty będą mogły na miejscu założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Eksperci będą czekać na petentów przy ul. Kilińskiego 16. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

km63km63

4 0

Pytanie do ekspertów ZUS od Grudnia z powodu opieszałości urzędników nie płacicie mi za chorobowe , do kogo mam to zgłosić , bo wasze wymówki i obiecanki mnie już nie bawią. 07:32, 09.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZuS ZuS

1 0

Jedno pytanie - czy w czas pracy etatowej pracownicy funkcyjnej włocławskiego ZUS jest wliczony czas i jego koszty przeznaczone np. na zakup truskawek na rynku ?
16:22, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone