Zamknij
REKLAMA

ZUS zaprasza na konsultacje! Eksperci dziś czekają na telefony od zainteresowanych

08:44, 07.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Zainteresowani mogą dzwonić pod numer: 54 23 07 224. Fot. Daniel Wiśniewski

Eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych są gotowi odpowiedzieć na wiele pytań. W piątek czekają na telefony od zainteresowanych.

To już kolejny telefoniczny tego typu dyżur pracowników ZUS. Za każdym razem cieszy się on dużym zainteresowaniem. Tym razem, eksperci z włocławskiego inspektoratu odpowiedzą na wszystkie pytania związane z rentami socjalnymi.

Głównym tematem telefonicznego dyżuru będą zmiany jakie zaszły jeśli chodzi o wysokość tych świadczeń. Podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się m.in. kto otrzyma wyrównanie renty socjalnej od czerwca, komu przysługuje renta socjalna, jakie dokumenty dołączyć do wniosku i jakie potrącenia z renty socjalnej może ustalić komornik sądowy i inne organ egzekucyjne. Dyżur potrwa od 10 do 12. Zainteresowani mogą dzwonić pod numer: 54 23 07 224.

Również w tym dniu o godz. 10 w Inspektoracie ZUS  przy ul. Płockiej we Włocławku odbędzie się bezpłatne szkolenia z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców, pracowników kadr, płac czy też biur rachunkowych. Na szkolenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

j-23j-23

1 0

zus bezradny urząd wobec pracodawców nie płacących składek na ubezpieczenie społeczne pracowników
banda oszustów
Tylko czemu pracując na etacie nie można zrezygnować z zus
21:45, 07.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone