Zamknij
REKLAMA

Fundusze Europejskie są znowu dostępne. Wkrótce we Włocławku zorganizują spotkanie!

18:41, 13.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Otrzymane wsparcie może dotyczyć samego opracowania innowacyjnego rozwiązania, pomocy doradczej we wdrożeniu jak i stworzenia niezbędnego zaplecza do produkcji nowego produktu czy świadczenia innowacyjnej usługi. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie dotyczące funduszy europejskich. Skierowane jest ono do przedsiębiorców, którzy w najbliższym czasie planują rozwój własnej firmy.

Spotkanie dotyczące funduszy europejskich, które mogą zostać przeznaczone na rozwój firmy i innowacje wdrażane do przedsiębiorstw. Otrzymane pieniądze przeznaczyć będzie między innymi na rozbudowanie hali produkcyjnej, zakup maszyn, czy otwarcie nowych punktów usługowych. Wsparcie kierowane będzie do tych firm, które mają już pomysł na nowoczesne rozwiązania.

- Fundusze Europejskie są ogromną szansą przyśpieszenia rozwoju dla firm. Inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwa wymagają zaangażowania niekiedy nawet znacznego kapitału. Pomocą mogą służyć bardzo atrakcyjne pożyczki europejskie. Przedsiębiorca nie ma obowiązku wykazania się innowacyjnością, nie ma obowiązku tworzenia nowych miejsc pracy, nie trzeba spełniać wielu wymogów stawianych w przypadku dotacji - informują przedstawiciele Regionalnego Inkubator Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku.

Otrzymane wsparcie może dotyczyć samego opracowania innowacyjnego rozwiązania, pomocy doradczej we wdrożeniu jak i stworzenia niezbędnego zaplecza do produkcji nowego produktu czy świadczenia innowacyjnej usługi. Organizatorzy maja świadomość tego, że wdrożenie innowacji jest procesem trudniejszym jednak dzięki wsparciu z UE jest szansą na wyprzedzenie konkurencji, zdobycie nowych rynków i uznania konsumentów, zwiększenie dochodów firmy.

Spotkanie zaplanowano na czwartek, 27 września w sali konferencyjnej Regionalnego Inkubatora Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku przy ul. Toruńskiej 30. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 54 235 67 21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AntykomuszekAntykomuszek

2 1

A czy ktoś wie, że kujawsko-pomorskie pod rządami PO, ma najgorszy wskaźnik wykorzystania środków europejskich?
Przypominam o wyborach! 19:15, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone