Zamknij
REKLAMA

Ważne zmiany od 1 grudnia! ZUS przeszkoli w najbliższym czasie lekarzy i przedsiębiorców

09:38, 30.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Najbliższe szkolenia dla lekarzy odbędzie się 4 i 11 października. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Z początkiem grudnia papierowe zwolnienia lekarskie zostaną zastąpione przez elektroniczne. W związku z tym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizują szkolenia dla lekarzy i pracodawców.

ZUS we Włocławku szkolenia z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich prowadzi cyklicznie. Najbliższe spotkania zaplanowane są w pierwszych dwóch tygodniach października. Szkolenia odbędą się w siedzibie Inspektoratu przy ulicy Płockiej. 

- W trakcie szkolenia omówimy m.in.: założenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, uzyskanie podpisu elektronicznego, udzielanie pełnomocnictwa do profilu PUE płatnika, dostęp do e-ZLA pracowników, ustawianie subskrypcji dla powiadomienia o wpływie e-ZLA na profilu płatnika, pobieranie dokumentów e-ZLA z PUE, praca z danymi e-ZLA udostępnionymi na profilu  PUE płatnika i dodatkowe funkcjonalności dla lekarza - mówi Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Najbliższe szkolenia dla lekarzy odbędzie się 4 i 11 października, natomiast dla pracodawców, pracowników kadr i płac 5 i 12 października. Zajęcia rozpoczną się o godz. 10. Na pytania dotyczące e-zwolnień, zakładania profilu na PUE odpowie również doradca e-ZLA, który jest do dyspozycji klientów w każdej placówce ZUS. Lekarze mogą również skorzystać z indywidualnych konsultacji w każdy poniedziałek. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone