Zamknij
REKLAMA

PUP organizuje dni informacyjne. Zobacz, czego można dowiedzieć się w urzędzie!

17:45, 05.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Konsultacje w ramach pośrednictwa pracy będą się koncentrować na aktualnych kwestiach zatrudniania cudzoziemców. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

W poniedziałek rozpoczęły się "Dni informacyjne w ramach Europejskich Dni Pracodawców. Od 5 do 16 listopada włącznie w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku można zasięgnąć informacji podczas spotkań z wybranymi specjalistami urzędu.

Podczas konsultacji będzie można porozmawiać między innymi z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi lub specjalistami do spraw rozwoju zawodowego. Przedstawiciele firm będą mieli możliwość porozmawiać na temat doboru kadry, formy rekrutacji kandydatów do pracy, czy kwestii planowania rozwoju kompetencji pracowników i zatrudniania cudzoziemców.

[ZT]31386[/ZT]

- Konsultacje w ramach pośrednictwa pracy będą się koncentrować na aktualnych kwestiach zatrudniania cudzoziemców. Coraz więcej firm przyjmuje do pracy cudzoziemców, na podstawie rejestracji oświadczeń o powierzeniu pracy, zezwoleń na pracę sezonową, czy też zezwoleń na pracę wydawanych przez wojewodę. Pośrednicy pracy wyjaśnią zasady ubiegania się o zatrudnienie cudzoziemców oraz procedury dotyczące wypełniania i składania niezbędnych dokumentów - informuje Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku. Porad i konsultacji w tym zakresie udzielać będą pośrednicy pracy: Małgorzata Sznabel, Jarosław Hofman i Andrzej Serafin - informuje PUP.

Dni informacyjne dotyczyć będą także konsultacji w ramach poradnictwa zawodowego dotyczącego odpowiedniego doboru kandydatów do pracy i na możliwości aplikowania o środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Pracownicy PUP wyjaśnią zasady finansowania ze środków publicznych (KFS) podnoszenia kompetencji osób zatrudnionych, poprzez organizację szkoleń oraz udział w studiach podyplomowych. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone