Zamknij
REKLAMA

ZUS po raz kolejny organizuje dzień porad. Dziś rozwieją wszystkie wątpliwości!

08:04, 06.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
W trakcie indywidualnych konsultacji telefonicznych pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wskaże na korzyści, które wynikają z zawarcia z zakładem umowy o odroczeniu terminu płatności. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Włocławku organizuje Dzień Porad. W ciągu dyżury płatnicy mogą dowiedzieć się więcej na temat ulg, o jakie mogą się ubiegać. 

To już kolejne porady eksperta organizowane we włocławskiej siedzibie ZUS. W trakcie indywidualnych konsultacji telefonicznych pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wskaże na korzyści, które wynikają z zawarcia z zakładem umowy o odroczeniu terminu płatności lub rozłożeniu należności z tytułu składek na raty.

- Tematem dyżuru będzie : Pomoc w spłacie zadłużenia wobec ZUS. Naszych ekspertów będzie można spytać m.in.: co podlega rozłożeniu na raty, co daje rozłożenie zadłużenia na raty, co powinien zawierać wniosek o rozłożenie zadłużenia na raty, jakie dokumenty powinny być dołączone do wniosku, jak złożyć wniosek i co zrobić, gdy w trakcie realizacji umowy zmianie ulegnie sytuacja finansowa? - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

[ZT]31514[/ZT]

Dyżur odbędzie się w godz. od 8 do 14. Klienci mogą dzwonić pod nr. tel. 517 370 138.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone