Zamknij
REKLAMA

Ośrodek Szkolenia Zawodowego organizuje konkurs talentów. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

08:30, 16.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 30 listopada włącznie, do godziny 15. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Włocławski Ośrodek Szkolenia Zawodowego zaprasza do udziału w konkursie dla młodzieży zorganizowanym na zasadzie programów telewizyjnych typu "Mam Talent". Najwyższą punktację otrzymają osoby, które zaprezentują talent związany z jakimkolwiek zawodem. Gala finałowa odbędzie się w Hotelu Aleksander.

W jury konkursu zasiądą przedstawiciele CEiPM, OSZ, Hufca Pracy oraz reprezentantów lokalnych instytucji kulturalnych i to oni ocenią występujących uczestników. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 15 do 25 lat, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Osoby biorące udział w naszym konkursie zaprezentują swój talent przed jury. Tematyka jest co prawda dowolna, ale szczególną punktację dostaną "talenty", które będzie można podpiąć pod jakiś zawód. Pokazy z jojo można zakwalifikować jako element pracy animatora czasu wolnego, a chociażby żonglerki i popisy z piłką do zawodu piłkarza.  Atrakcyjne nagrody czekają na osoby z pierwszych trzech miejsc. Dla pozostałych zapewniamy upominki - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek Przemysław Janakowski, dyrektor CEiPM.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 30 listopada włącznie, do godziny 15. Zainteresowani wzięciem udziału w imprezie muszą wysłać e-mail na adres [email protected] w tytule wpisując: "Talentiada - zgłoszenie". W treści wpisują swoje imię i nazwisko i numer telefonu. W mailu zwrotnym otrzymają z kolei formularz, który wypełniony należy wysłać lub dostarczyć osobiście do siedziby Ośrodka Szkolenia Zawodowego we Włocławku, przy ul. Brzeskiej 6 (pokój 40a). Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerem: 54 411 00 94.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, 4 grudnia w siedzibie Hufca odbędą się eliminacje. Gala finałowa zorganizowana zostanie dzień później od godziny 11 w sali bankietowej Hotelu Aleksander przy ul. Szpitalnej.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone