Zamknij
REKLAMA

Uczestnicy pokazali swoje niezwykłe talenty. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody!

15:37, 05.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Po długich naradach jury przyznało I nagrodę tancerce Aleksandrze Staniszewskiej, II Wiktorii Nowakowskiej i Dominice Sztuczce oraz III Mikołajkowi Woźnicy. Fot. Daniel Wiśniewski

W środę, w hotelu Aleksander odbył się finał Talentiady. Swoje umiejętności zaprezentowało 10 wykonawców. Wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali ciekawe nagrody.

Imprezę zorganizowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Ośrodek Szkolenia Zawodowego i 2-5 Hufiec Pracy. Do udziału w zabawie zgłosiło się 17 uczestników, z których jury wybrało ścisłą czołówkę. 10 zaprezentowało się podczas gali zorganizowanej w hotelu Aleksander.

- Jury składające się z przedstawicieli CEiPM, OSZ, Hufca Pracy oraz reprezentantów lokalnych instytucji kulturalnych - dr Mai Kołtońskiej, dyrektor Gminnego Ośrodka kultury w Lubaniu, wieloletniej wokalistki w zespole „Contra”, organizatorki szeregu festiwali dot. pieśni patriotycznych, religijnych itp. i Marcina Michalskiego, kierownika Działu Organizacji Imprez i Marketingu w Centrum Kultury Browar B., wieloletniego szefa anteny Radia Gra we Włocławku oceniło występujących uczestników - informuje Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP.

Po długich naradach jury przyznało I nagrodę tancerce Aleksandrze Staniszewskiej, II Wiktorii Nowakowskiej i Dominice Sztuczce oraz III Mikołajkowi Woźnicy.

Drugim konkursem organizowanym przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Ośrodek Szkolenia Zawodowego i 2-5 Hufiec Pracy był „Mem Talent”, czyli konkurs na stworzenie mema - graficznego obrazka o treści najczęściej humorystycznej i nie tylko. I miejsce zajął Bartosz Ziółkowski, II Kamil Nowakowski, a III Karolina Choziak.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone