Zamknij
REKLAMA

W zajęciach wzięły udział dzieci i młodzież. Wszyscy chętnie rozmawiali o zawodach przyszłości

08:00, 08.02.2019 | D.W./OHP Włocławek
Skomentuj
Pogadanka z Koordynatorem Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń. Fot. Sylwia Gadomska

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku był  w ostatnich dniach organizatorem programów "Zawody przyszłości". Uczestnikami projektu były dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach realizowanych w ramach ferii zimowych.

Projekt zrealizowano w Dobrzyńskim Domu Kultury "Żak" w Dobrzyniu nad Wisłą. Głównym celem programu było uświadomienie uczestników o roli wyboru zawodu zgodnego z predyspozycjami osobowościowymi i zawodowymi oraz zapoznanie z otaczającymi nas zawodami w tym „zawodami przyszłości”.

- W Dobrzyńskim Domu Kultury „Żak” doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat zawodów, jakie chcieliby wykonywać w przyszłości oraz w formie gier i zabaw zaprezentowała świat zawodów. Uczestnicy obejrzeli również filmy o tematyce „zawodów przyszłości”. - informuje Sylwia Gadomska, specjalista ds. programów w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku.

W ramach realizowanego projektu, koordynator Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Toruń w formie pogadanki i łamigłówek wprowadził młodzież w tematykę Unii Europejskiej. Uczestnicy poznali historię zjednoczonej Europy, symbole i państwa członkowskie, które wchodzą w skład Unii Europejskiej oraz instytucje zapewniające jej funkcjonowanie 

Wszyscy uczestnicy realizowanego programu, na jego zakończenie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Zawody przyszłości”. Dzieci w swoich pracach przedstawiały rysunki, na których zobrazowały swój wymarzony zawód. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki pozyskane od sponsorów.

 

(D.W./OHP Włocławek)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (3)

Zawod Zawod

2 0

Hmm jedynie co mi przychodzi do głowy po przeczytaniu artykułu to tym zawodem przyszłości jest tylko Polityka ...
Nic nie robić czasami pozwać do zdjęć
Cyganic to każdy potrafi i co najważniejsze przytulać odpowiednią wypłatę co miesiąc *%#)!& w ciepły stołek....
Pozdrawiam z pracy której nie życzę nikomu w przyszłości z najniższą krajową... 08:30, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

][p][p

2 0

jakich zawodach chyba sportowych bo pracy za godziwe wynagrodzenie nie ma no 500+ + posilki+ +300+ i 1100+ dla matek z 4giem dzieci +zapomogi z opieki czego oni ucza pokolenie nierobow 08:47, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

albe3rcikalbe3rcik

1 0

to jest miasto bez przyszłości dopóki ta lewa strona nie odejdzie to się nic nie zmieniii !!!! 09:22, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone