Zamknij
REKLAMA

Jest unijna kasa do wzięcia. Kto może złożyć wniosek?

12:10, 07.02.2019 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Na spotkaniu omówione zostaną działania, na które można pozyskać środki w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz możliwości wsparcia z funduszy europejskich na podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na edukację” poświęcone możliwościom pozyskania środków europejskich dla szkół z naszego regionu.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2019 r. w siedzibie Punktu, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31,  w godzinach od 11:00 do 14:00. 

W 2019 roku rozpoczynają się nabory projektów dla szkół zainteresowanych edukacyjną mobilnością ponadnarodową uczniów w ramach Programu Wiedz Edukacja Rozwój. Jest to niepowtarzalna szansa poznania innych kultur, zachęcenia młodzieży do nauki języków obcych, wspólnej realizacji ciekawych międzynarodowych projektów edukacyjnych, zawiązania ponadnarodowych przyjaźni. Uczestnikami projektów mogą być uczniowie edukacji szkolnej począwszy od 6 klasy szkoły podstawowej.

Na spotkaniu omówione zostaną działania, na które można pozyskać środki w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz możliwości wsparcia z funduszy europejskich na podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenia za pomocą formularza lub telefoniczne pod numerami 54 235 67 21 lub  54 235 67 12.

(Ł.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

soczekzfoczeksoczekzfoczek

0 0

Mam pomysł. ..a może pieniądze które płacimy na europejskich dewiantoeurokratów przeznaczyć na rozwój Polskiej gospodarki i edukacji ?Po co wpłacać pieniądze do europejskiej kiesy a potem prosić o jałmużnę. ... 00:20, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone