Zamknij
REKLAMA

Niskie ceny i największy wybór towarów. To oferta BiuroPakowanie

00:00, 06.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Sklep jest w stanie zaproponować klientom najlepsze produkty w najbardziej konkurencyjnych cenach w mieście. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

BiuroPakowanie to nowa firma na włocławskim rynku. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów do szkół, przedszkoli i biur. Od grudnia ubiegłego roku w sprzedaży znalazły się także produkty opakowaniowe, które mają być sztandarowym produktem firmy. To właśnie tutaj właściciele firm gastronomicznych zaopatrzą się we wszystko, co potrzebne jest w ich działalności.

Firma BiuroPakowanie Arkadiusza Szepskiego działa od 3 lat. Początkowo skupiała się przede wszystkim na kompleksowym wyposażaniu biur. W ofercie znajdowało się kilka tysięcy propozycji sprzedażowych, od dużych segregatorów i teczek na gumkę, po małe karteczki-fiszki, które są tak bardzo potrzebne w pracy każdego z nas.

Od grudnia ubiegłego roku, firma rozszerzyła działalność na produkty opakowaniowe. Poza folią stretch i taśmami opakowaniowymi, które od dawna były w ofercie firmy, BiuroPakowanie zajmuje się także sprzedażą produktów opakowaniowych niezbędnych w działalnościach szeroko rozumianych jako gastronomiczne. W ofercie sklepu znajduje się mnóstwo rodzajów opakowań różniących się między sobą rozmiarami, gramaturą lub sposobem wykonania. Od niedawna, wśród produktów dostępnych na sklepowych półkach znalazły się pozycje ekologiczne, które w restauracjach są wykorzystywane już coraz chętniej.

- W naszym sklepie dostępne są już produkty ekologiczne. Papierowe talerze, kubki i drewniane sztućce to dopiero początek zmian, do których już od dawna jesteśmy przygotowani. Niedługo w Polsce będzie całkowity zakaz używania plastikowych naczyń, o czym doskonale wiemy. Informacje chcemy także przekazywać naszym klientom. Naczynia biodegradowalne tworzone między innymi z trzciny cukrowej to dopiero początek. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna jest ekologia, a oferowanymi w sklepie produktami chcę pomóc i przede wszystkim zachęcić do dbania o nasze najbliższe środowisko. To ważne, że we Włocławku jest już sklep, który z ekologią nie jest na bakier - mówi Arkadiusz Szepski, właściciel sklepu BiuroPakowanie.

Sklep jest w stanie zaproponować klientom najlepsze produkty w najbardziej konkurencyjnych cenach w mieście. Oferuje najwyższy standard obsługi i kilka tysięcy różnych produktów. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pomaga w tym przede wszystkim kompleksowa dostępność oferowanych produktów. Klient, przychodząc do sklepu ma możliwość zobaczenia wszystkich produktów. Stany magazynowe pozwalają z kolei praktycznie od razu obsłużyć klienta i zrealizować każde zamówienie od ręki. BiuroPakowanie to także sprzedaż wysyłkowa, która w przypadku tej firmy pełni ważną, o ile nie najważniejszą rolę. Codziennie, z siedziby firmy wysyłanych jest kilkadziesiąt paczek, które trafiają najbardziej odległe zakątki kraju. Wysyłka jest natychmiastowa, a właściciel oferuje bardzo przystępne ceny. Dla stałych klientów przygotowywane są także rabaty.

A pełną ofertę sklepu można zobaczyć na stronie internetowej. Szczegółowe informacje na temat dostępnych produktów udzielane są także pod numerem telefonu: 736-243-451, a praktyczne porady zamieszczane są na profilu facebookowym firmy.

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone