Zamknij
REKLAMA

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu. Termin zgłoszeń upływa w czwartek, 14 lutego

15:48, 12.02.2019 | D.W.
REKLAMA
Skomentuj
Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 .02.2019 r. w godz. od 9:00 do 15:00 w sali 121 (I piętro) Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego zachęca do udziału w szkoleniach w ramach projektu "E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego". Przedsięwzięcie skierowane jest do mieszkańców całego województwa kujawsko-pomorskiego powyżej 25 roku życia.

Bezpłatne szkolenie zatytułowane "Moje finanse i transakcje w sieci" realizowane jest przez Gminę Miejską Aleksandrów Kujawski wraz z partnerem - Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Akcja skierowana jest do mieszkańców całego województwa.

Szkolenie "Moje finanse i transakcje w sieci" przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się załatwiać skutecznie sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie potrafił wykorzystując sieć, zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, realizować zakupy, rezerwować podróż, płacić podatki oraz nauczy się jak korzystać z podstawowych usług e-administracji m.in. wnioskując o zaświadczenia, świadczenia czy też występując o dowód osobisty - wszystko w sposób elektroniczny, szybko i bezpiecznie.

Na szkolenie obowiązują zapisy. Termin zgłoszeń upływa w czwartek, 14 lutego. Formularz rekrutacyjny – [pdf], regulamin – tutaj.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 .02.2019 r. w godz. od 9:00 do 15:00 w sali 121 (I piętro) Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim. 

(D.W.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

soczekzfoczeksoczekzfoczek

0 0

Na takie szkolenia to mają czas tylko ludzie którzy dostają jałmużnę w postaci 500plus a nie uczciwie placoncy podatki obywatele . 20:41, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone