Zamknij
REKLAMA

PIT sprawia Ci problem? Urzędnicy wytłumaczą wszystko we Wzorcowni

18:48, 15.03.2019 | D.W.
Skomentuj
Podatnicy, którzy złożą zeznanie podatkowe w formie elektronicznej otrzymają UPO tj. Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. Daniel Wiśniewski/depositphotos.com

Dziś w Centrum Handlowym Wzorcownia włocławski urząd skarbowy organizuje punkt promocyjno-informacyjny dla osób zainteresowanych skorzystaniem z usługi „Twój e-PIT”. Pomoc będzie można uzyskać od 12 do 20.

W sobotę (16 marca) podatnicy wybierający się na zakupy będą mieli możliwość skorzystania w w/w terminie ze stanowiska komputerowego, na którym można będzie samodzielnie lub z pomocą pracownika Urzędu Skarbowego we Włocławku sprawdzić, a także uzupełnić lub poprawić i wysłać/zatwierdzić swoje zeznanie podatkowe PIT-37 lub PIT-38 za 2018 rok. 

- Jednocześnie informujemy, iż podatnicy pragnący skorzystać z tej formy złożenia zeznania podatkowego za 2018 r. winni pamiętać o posiadaniu oprócz dowodu tożsamości i dokumentów niezbędnych do rozliczenia za 2018r. także zeznania podatkowego złożonego za rok 2017. Podatnicy rozliczający się na formularzach, których usługa Twój e-PIT w tym roku jeszcze nie obejmuje ( PIT-36, PIT-36L i PIT-39) będą mogli również załatwić sprawę swojego indywidualnego rozliczenia rocznego za pośrednictwem platformy e-Deklaracje - informuje Elżbieta Krzaczkowska, kierownik działu sekretariatu urzędu skarbowego we Włocławku.

Podatnicy, którzy złożą zeznanie podatkowe w formie elektronicznej otrzymają UPO tj. Urzędowe Poświadczenie Odbioru, które jest równoznaczne z potwierdzeniem złożenia zeznania w formie papierowej.

Podobne akcje organizowane były także w ubiegłym roku. W najbliższych dniach 92 centra handlowe w Polsce włączą się w akcję "Szybki PIT".

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone