Zamknij
REKLAMA

W tym sklepie zakupy zrobisz przez internet! Sprawdź, czego nie kupisz!

16:42, 10.04.2019 | D.W.
Skomentuj
Sklep online dostępny jest pod adresem: lidl-sklep.pl, a menu dyskontu podzielone jest na 8 różnych kategorii: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com

W sieci Lidl uruchomiono możliwość robienia zakupów przez internet. W sklepie online do wyboru ma być około 700 produktów. Wiadomo jednak, że na liście nie znajdą się artykuły spożywcze.

Zakupy zrobione na stronie Lidla będą w ciągu 3 dni roboczych dostarczane za pośrednictwem kuriera pod wskazany adres. W każdym momencie, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza, można sprawdzić status przesyłki. Za zamówienia o wartości do 149 złotych klient zapłaci niecałe 10 złotych. Wysyłka towaru przewyższająca tę kwotę jest darmowa.

Sklep online dostępny jest pod adresem lidl-sklep.pl, a menu dyskontu podzielone jest na 8 różnych kategorii: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. Co ważne, na liście zakupów klienci nie znajdą produktów spożywczych. 

Za wybrane towary klient może płacić na 2 sposoby: za pośrednictwem karty płatniczej lub szybkiego przelewu. Biuro marketingu przekonuje, że zakupy są całkowicie bezpieczne.

- Bezpieczeństwo twoich danych odgrywa dla nas kluczową rolę. Twoje dane osobowe będą zawsze bezpiecznie przesyłane za pomocą szyfrowania SSL podczas logowania klienta i podczas procesu składania zamówienia. Certyfikat PCI DSS potwierdza, że infrastruktura sklepu internetowego i płatność kartą są bezpieczne. Dane osobowe są przetwarzane przez specjalnie zabezpieczone systemy i odpowiednio przeszkolonych pracowników - zapewnia Lidl.

Towar, z którego klient nie jest zadowolony, będzie można zwrócić w ciągu 30 dni. Sklep zaznacza jednak, że przedmioty muszą posiadać oryginalne metki i być zapakowane. Nie mogą też nosić znamion użytkowania. Przedmiotów zakupionych w sklepie internetowym nie można również zwracać w stacjonarnych.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

Mój NickMój Nick

1 2

UWAGA! ACHTUNG! cytat : "Nie ufajcie nam, Niemcom" ? Niklas Frank, syn niemieckiego zbrodniarza Hansa Franka. Pozdrawiam. 17:12, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone