Zamknij
REKLAMA

Znowu organizują Dni Porad. Czego tym razem można się dowiedzieć?

15:03, 13.04.2019 | D.W.
Skomentuj
Do ZUS-u powinny stawić się osoby, które mają zaległości w opłacaniu składek i potrzebują pomocy ekspertów. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Inspektorat ZUS we Włocławku po raz kolejny zaprasza na organizowane przez siebie dyżury ekspertów. W najbliższy poniedziałek w ich siedzibie będzie można porozmawiać na temat e-Składki.

W najbliższym czasie płatnicy będą mogli dowiedzieć się przede wszystkim na temat e-Składki. W trakcie prowadzonych indywidualnie konsultacji zainteresowane osoby uzyskają informacje między innymi dotyczące opłacania składek, numeru rachunku składkowego, jak i zasad rozliczania wpłat w ramach ubezpieczenia i funduszy. Osoby zainteresowane powinny pojawić się w siedzibie inspektoratu ZUS przy ul. Płockiej w godzinach od 10 do 14. Tego samego dnia, na interesantów będą czekać też eksperci, którzy pomogą w innych zagadnieniach.

- W godz. 15-18 naszych ekspertów będzie można spytać, jakie prawa i obowiązki ma płatnik składek wobec ZUS np. jak sporządzać i przekazywać do ZUS dokumenty ubezpieczeniowe. Z kolei w godz. 15:00-17:00 w Inspektoracie ZUS we Włocławku przy ul. Plac Wolności 18/19 eksperci będą pełnić dyżur w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Dzień później (16 kwietnia), do ZUS-u powinny stawić się osoby, które mają zaległości w opłacaniu składek i potrzebują pomocy ekspertów. Podpowiedzą oni zadłużonym przedsiębiorcom, jaką wybrać formę spłaty zadłużenia. Urzędnicy podpowiedząjak przygotować i wypełnić wniosek o ulgę oraz jakie dokumenty należy dołączyć  do wniosku. Dyżur zaplanowano w godz. od 10 do 14.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone