Zamknij
REKLAMA

Nowy, większy, lepszy - Auto Serwis Renault Pasikowski już czeka na klientów!

00:00, 23.04.2019 | artykuł sponsorowany

Większe znaczy lepsze! Taka domena sprawdza się z pewnością w przypadku Auto Serwisu Renault Pasikowski, który podwoił swoją powierzchnię. Większy salon, to większy wybór, a jeśli rozmiar idzie w parze z nowoczesnym wyglądem, to czego więcej potrzeba? Jedynie zatrzymać się i odwiedzić nowy salon!

Rozbudowa serwisu przy ul. Polnej dobiegła końca. A to wszystko z myślą o klientach. Żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik, w pocie czoła pracowała cała załoga Auto Serwisu Renault Pasikowski. Efekt? Powierzchnia salonu zwiększyła się aż o 300 metrów kwadratowych, serwis "urósł" również 2 metry wzwyż. Teraz, dzięki nowej aranżacji, możliwe jest wyeksponowanie aż 9 aut. Wystrój salonu zbieżny jest z aktualnymi standardami marki Renault.

Wraz z nową odsłoną, nie może zabraknąć świeżych perełek dla lubujących się w marce klientów. Wśród nich znalazły się nowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem modele Renault.

- Jest już nowy Kadjar, Captur, a już latem pojawi się także nowe Clio. W ofercie marki Dacia hitem jest natomiast Nowy Duster - informuje Arkadiusz Pasikowski.

Auto Serwis Reanult Pasikowski zaprasza klientów do zapoznania się z aktualna ofertą. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.renaultpasikowski.pl.

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone