Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ZST będą pracować w strefie. Szkoła podpisała umowy z...

14:34, 19.05.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Szkoła podpisała umowy partnerskie z trzema zakładami pracy Fot. Zespół Szkół technicznych

Umowę o współpracy z trzema zakładami pracy z branży mechanicznej i mechatronicznej podpisał Zespół Szkół Technicznych we Włocławku. Dzięki temu, uczniowie będą mogli zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i skorzystać z nowoczesnego wyposażenia zakładów.

Podmiotem wspierającym szkołę kolejny raz jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Sopocie (PSSE), reprezentowana przez koordynatora ds. szkolnictwa zawodowego, Damiana Orła. 

Umowę partnerską szkoła podpisała z: Zakładem Ślusarsko-Produkcyjno-Usługowym „Andur” S.C. z siedzibą w Dobrzyniu, Kreatywnym Centrum Budowy Maszyn Jan Komorowski z siedzibą w Kruszynie oraz firmą Faber CNC Marcin Winnicki z siedzibą we Włocławku. 

Umowa pozwolić ma na nawiązanie ścisłej współpracy szkoły w obszarze kształcenia zawodowego teoretycznego i praktycznego, adresowanego głównie do uczniów z klas technikum mechatronicznego, technikum mechanicznego i klas branżowej szkoły I stopnia w zawodzie operator obrabiarek skrawających CNC. 

Uczniowie będą mieli szansę skorzystać z nowoczesnego wyposażenia zakładów pracy, najnowszej generacji obrabiarek skrawających i systemów mechatronicznych, ale również: realizować część zajęć zawodowych i praktyk zawodowych na terenie zakładu pracy, płatne staże, uczestniczyć w wybranych zajęciach organizowanych na terenie zakładu pracy i szkoły i w wycieczkach przedmiotowych. Ponadto podopieczni ZST uzyskają dostęp do nowoczesnych linii produkcyjnych w rzeczywistych warunkach pracy i będą mogli uzyskać doświadczenie zawodowe w konkretnym zakładzie pracy.

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

lgbtlgbt

18 2

Prywaciarze zacznijcie płacić godziwe pieniądze i szanować ludzi! Przecież każdy wie że dla uczniów to nie będzie żadna nauka tylko harówka za grosze, na dodatek to my podatnicy zapłacimy tym którzy będą niewolnikami u prywaciaży .A co do firm które się lansują na takich pomocnych oświacie wystarczy poczytać komentarze byłych pracowników , to pokazuje jakimi ludzmi są 15:44, 19.05.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

tylko prawda!tylko prawda!

8 2

w samo sedno pozdrawiam 16:13, 19.05.2019


JojoJojo

6 1

Tak zwłaszcza w Andurze dostaną jakieś grosze. 17:54, 19.05.2019


$$$$$$$$

7 1

Chyba by na głowy poupadali - tyrać za najniższą krajową ? Wynajem mieszkania 1200złotych minimum , a z czego żyć ? Młodzi potrafią porównywać zarobki , ceny i wyciągać wnioski . Pracownicy już z tamtąd uciekają . 19:37, 19.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone