Zamknij
REKLAMA

Wybrane meble z ekspozycji pomniejszone o podatek VAT

00:00, 10.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "Hawex" rusza z nową promocją dla klientów. Od teraz, cena wybranych mebli z ekspozycji pomniejszona została o podatek VAT. Oznacza to ceny niższe niemal o 20%.

Urządzając nowy dom czy mieszkanie zawsze chcemy i staramy się, by wszystko wyglądało idealnie. Klientom bardzo często zależy na każdym, nawet najmniejszym drobiazgu i detalu. Starannie wybierane są meble i różnego rodzaju dodatki. Doskonale zdają sobie sprawę z tego właściciele sklepu meblowego Hawex, którzy proponują włocławianom najnowszą, bardzo atrakcyjną ofertę. 

Od teraz, wybrane meble z ekspozycji można kupić w cenie pomniejszonej o podatek VAT. Dla klientów oznacza to obniżki rzędu kilkuset złotych. Ceny poszczególnego asortymentu obniżone są nawet o blisko 19% od wartości podstawowej.

Firma "Hawex" to rzetelny i bardzo dynamicznie rozwijający się na rynku polskim sklep meblowy. Produkty włocławskiej firmy łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i bogate wzornictwo. Produkcja mebli odbywa się w oparciu o jak najwyższą jakość produktu, przy jednoczesnym minimalizowaniu ceny wyrobu. W ofercie sklepu można znaleźć między innymi meble skrzyniowe, wersalki, kanapy, narożniki, sofy, fotele oraz pufy

W ofercie włocławskiej firmy klienci znajdą meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne wykonane w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin tapicerskich. Wszystkie produkty można obejrzeć w siedzibie firmy, przy ulicy Toruńskiej 104 A we Włocławku. Część produktów można zobaczyć również na stronie internetowej sklepu.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone