Zamknij
REKLAMA

Weekend pełen smaków! Rusza IV Festiwal Smaków Food Trucków!

00:00, 11.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Przez dwa dni Bulwary przy scenie głównej zamienią się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Fot. DDWłocławek

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 15 i 16 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny czerwcowy weekend, mieszkańcy Włocławka będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko to na Festiwalu Smaków Food Trucków, który zagości w Włocławku w ramach Dni Miasta.

Przez dwa dni Bulwary przy scenie głównej zamienią się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

W ramach festiwalu przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na IV Festiwal Smaków Food Trucków we Włocławku. Będziemy 15 i 16 czerwca. Jesteśmy w sobotę i niedzielę od 12 do 22:30. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia.

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone