Zamknij
REKLAMA

Przygotowali kolejną ofertę stażową. Zobacz, co proponują studentom

20:00, 06.04.2020 | .
Skomentuj
Fot. ANWIL S.A.
REKLAMA

Ruszyła V edycja programu płatnych staży "Z ANWILEM na start". Oferta skierowana jest do studentów, a przygotowany program umożliwi im nabycie praktycznych umiejętności i zyskanie cennego doświadczenia. Swoją propozycję przygotował też PKN ORLEN.

Program "Z ANWILEM na start" to szansa na pracę w jednej z największych firm chemicznych w Polsce.

Staż skierowany jest do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego i drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) takich kierunków jak: chemia, technologia chemiczna, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, nanotechnologia, energetyka, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektryka i systemy sterowania lub pokrewne. Studenci będą wspierać realizację projektów w obszarze produkcji nawozów, produkcji tworzyw sztucznych, utrzymania ruchu oraz rozwoju. 

- Staż pozwoli na zapoznanie się ze strukturą organizacyjną oraz specyfiką pracy w ANWILU. Oprócz wynagrodzenia stażyści mogą liczyć na sprecyzowany cel i zadania projektu stażowego. W jego trakcie przydzielony zostanie opiekun, który - jako doświadczony specjalista - będzie zapewniał wsparcie merytoryczne, a także pomoc w wykonywaniu zadań. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie w naszej spółce - informuje ANWIL S.A.

Łącznie w ramach prowadzonych w ANWILU programów stażowych zatrudnienie na stałe znalazło tu aż 19 osób.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 5 maja wyłącznie przez system eRecruiter. Program będzie działać trzy miesiące, rozpocznie się 1 lipca i potrwa do końca września.

Swoją ofertę przygotował też PKN ORLEN, który wraz z ośmioma Spółkami: ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis oraz ORLEN Upstream rozpoczął rekrutację do V edycji programu stażowego "Kierunek ORLEN". W ofercie znajduje się niemal 45 ogłoszeń stażowych w kilkunastu specjalizacjach i dziewięciu różnych miastach (Płock, Warszawa, Włocławek, Jedlicze, Trzebinia, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin). Mogą do niego aplikować studenci lub absolwenci uczelni o profilu inżynieryjnym, ekonomicznym lub biznesowym.

Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do kierunku wykształcenia i specjalizacji Stażysty, aby przy indywidualnym wsparciu Opiekuna przez sześć miesięcy móc zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do rozwoju przyszłej kariery.

Na aplikacje i zrealizowane case study firma czeka do końca kwietnia br.

Stażyści rozpoczną sześciomiesięczne staże w połowie lipca. Aplikować można TUTAJ.

[ZT]37750[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KLIENT ORLENUKLIENT ORLENU

1 0

BEZMAJTEK SIĘ BĘDZIE ZNOWU CHWALIŁ, ŻE RZEKOMO DZIĘKI NIEMU CENA BENZYNY SPADŁA. ON TO SPOWODOWAŁ, ŻE O 60 PROCENT SPADŁA CENA ROPY NA ŚWIATOWYCH GIEŁDACH. A PRAWIE NA 2 MILIONY ZŁOTYCH ROCZNIE DOI FIRMĘ. 00:24, 16.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA