Zamknij
REKLAMA

Od teraz spółka będzie informować o wszystkim! Jak zapisać się do serwisu?

15:56, 06.07.2020 | D.W.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com/ANWIL S.A.
REKLAMA

Włocławska spółka rusza z nowym systemem przekazywania informacji mieszkańcom Włocławka. Od teraz ANWIL S.A. będzie informować o wszystkim, co robi.

Bezpłatny system informacji "ANWIL Info" to nowy, całkowicie bezpłatny system przekazywania informacji. Mieszkańcy Włocławka dowiedzą się dzięki niemu m.in. o działaniach, jakie spółka podejmuje na rzecz bezpieczeństwa, rozwoju i wsparcia dla lokalnej społeczności.

System ma w prosty i przystępny sposób informować o ważnych dla mieszkańcach regionu wydarzeniach.

- ANWIL od wielu lat jest zaangażowany w życie mieszkańców naszej okolicy. Wspieramy ich na różnych płaszczyznach m.in. poprzez nasze działania fundacyjne czy sponsoringowe. Dlatego właśnie zależy nam na tym, aby informacje o programach i projektach, jakie realizujemy, trafiały do jeszcze większej liczby osób

- wyjaśnia Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Do mieszkańców trafiać będą komunikaty, które zostały podzielone na różne kategorie. Wśród nich są: Praca, Kultura, Sport, Nauka i Edukacja, Działania Fundacji oraz Komunikaty z ANWILU, w których spółka będzie informować o tym, co dzieje się na terenie spółki. W ten sposób chcą np. uspokajać mieszkańców.

Podczas rejestracji każdy z użytkowników może wskazać jedną, kilka lub wszystkie kategorie tematycznie, jakie go interesują. 

Aby zapisać się do aplikacji wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać odpowiednią opcję powiadomień. Rejestracja zajmuje zaledwie minutę. 

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

qw_qw_

10 1

Aplikacja będzie informować o "efektach wizualnych"? Albo o rozpoczęciu rekrutacji na już obsadzone stanowiska? 17:28, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahahahaHahahaha

0 0

Ceną za otrzymanie SMS jest wyrażenie kompletu zgód marketingowych. Tylko po co? Będą dzwonić, że promocja na saletrę? Halo, Pani Rzecznik, proszę o informację. 12:32, 07.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz