Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenie na życie? Wybierz ofertę na miarę swoich potrzeb!

00:00, 25.01.2022 | artykuł sponsorowany
W CUK Ubezpieczenia dopasujesz polisę ubezpieczeniową do potrzeb swoich i całej rodziny. Fot. depositphotos

Nie jest obowiązkowe, ale daje wiele korzyści. Wykupując ubezpieczenie na życie, zyskujesz pewność, że w razie poważnej choroby lub trwałego uszczerbku na zdrowiu otrzymasz odszkodowanie, które ułatwi Ci pokrycie niespodziewanych kosztów.

Zwykle staramy się nie snuć katastroficznych scenariuszy o nieszczęściach, jakie mogą nas spotkać każdego dnia. Jednak, co się stanie, kiedy pewnego dnia ulegniesz wypadkowi i zostaniesz przekuty do łóżka na wiele tygodni? Co jeśli nie będziesz mógł pracować ani opiekować się dziećmi? Skąd weźmiesz pieniądze na opiekunkę i rehabilitację, by szybko stanąć na nogi?

Wiele osób nie jest przygotowanych na tego typu niespodziewane wydatki. Właśnie dlatego warto wykupić polisę na życie. Z nią nie musisz się martwić, kiedy pojawią się nieplanowane koszty związane z wypadkiem. Otrzymasz odszkodowanie, które pomoże Ci opłacić leczenie i inne wydatki.

Polisa na życie – porównaj oferty

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają w ofercie elastyczne rozwiązania, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Przed podjęciem decyzji warto poznać przynajmniej kilka ofert, by znaleźć taką, która będzie korzystna cenowo i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

CUK Ubezpieczenia to miejsce, w którym sprawdzisz ofertę kilku towarzystw i porównasz ich oferty. Aby to zrobić, nie musisz nawet wychodzić w domu!

Możesz skorzystać z kalkulatorów ubezpieczeń na stronie CUK Ubezpieczenia i zdalnie dopełnić wszystkich formalności. Wszystko zajmie zaledwie kilka minut.

Aby dopasować ubezpieczenie na życie do Twoich potrzeb, skorzystaj z pomocy konsultanta CUK Ubezpieczenia placówki w Kowalu. Wystarczy, że wyślesz e-mail pod adres: [email protected] lub zadzwonisz pod numer: 54 444 74 78.

CUK Ubezpieczenia przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu polisy – od porównania ofert po jej zakup. Co ważne, cały proces przebiegnie przy zachowaniu absolutnego minimum formalności. W większości przypadków zawarcie polisy będzie możliwe online.

Jaką polisę na życie wybrać?

Dziś polisa na życie może być dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybierając ubezpieczenie, możesz nie tylko zapewnić sobie odszkodowanie w razie wypadku czy choroby, ale również zabezpieczyć finansowo swoich bliskich. Im wcześniej to zrobisz, tym składka będzie niższa, ponieważ Twój PESEL ma w tym przypadku duże znaczenie.

Osoby samotne mogą skorzystać z oferty CUK Ubezpieczenia obejmującej grupy otwarte Singiel i otrzymywać świadczenia m.in. w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub pobytu w szpitalu.

Osoby żyjące w związkach mogą wybrać ofertę Dla Pary, która poszerza zakres ubezpieczenia o świadczenia dla drugiego z małżonków/partnerów.

Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie rodzina, możesz skorzystać z oferty Dla Rodziny i poszerzyć zakres polisy o świadczenia takie jak np. urodzenie dziecka czy pobyt małżonka w szpitalu, a także śmierć rodziców.

Jeśli jesteś osobą w wieku 55+ możesz natomiast postawić na wariant Senior, który zabezpieczy Twoich bliskich w razie Twojej śmierci lub choroby.

Skorzystaj z kalkulatorów CUK Ubezpieczenia i wybierz polisę dla siebie:

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%