Zamknij
REKLAMA

Przy Rejsie impreza za imprezą. Będzie coś dla ciała i dla ducha

14:00, 03.08.2022 | .
Skomentuj Freshland Festival znów we Włocławku. Fot. depositphotos
REKLAMA

Przystań wodna przy ulicy Piwnej 19 i 20 sierpnia zmieni się w centrum włocławskiego handlu oraz muzyki. Wszystko za sprawą połączenia dwóch imprez. 

Włocławskie Centrum Biznesu we współpracy ze stowarzyszeniem Freshland Events przygotowały dla mieszkańców miasta i okolic dwa wydarzenia. Będą to okazje dla przedsiębiorców, do zaprezentowania swoich towarów, a dla odwiedzających na zakup produktów i posłuchanie muzyki elektronicznej.

Już 19 sierpnia pierwsze z wydarzeń. Włocławianie Targowe Śródmieście poznali już w poprzednich latach. Zmienia się jednak lokalizacja imprezy.

Rozmaite stragany i stoiska nie pojawią się, w tym roku przy ul. 3-Maja.

Targowe Śródmieście jest wydarzeniem, które ma wzmocnić potencjał lokalnych przedsiębiorców poprzez możliwość prezentacji oferty firmy, pozyskania nowych pracowników jak również budowy powiązań kooperacyjnych pomiędzy wystawcami

 - mówi Jakub Girczyc z Włocławskiego Centrum Biznesu.

Z kolei 20 sierpnia na włocławskiej przystani stanie scena. DJ-e wykonają najnowsze sety muzyki elektronicznej.

- Freshland Festival wprowadzi nas w taneczny nastrój dzięki dziewięciu wykonawcom, którzy serwować będą sety najlepszej muzyki elektronicznej. W tym roku łączymy te dwa wydarzenia i sprawimy, że Przystań nad Wisłą przy ul. Piwnej 1a stanie się sceną najciekawszej imprezy elektronicznej w regionie, przy jednoczesnym zapewnieniu dużej ilości atrakcji towarzyszących.

dodaje Jakub Girczyc

Szczegółowe informacje dla  przedsiębiorców, którzy chcieliby wystawić swoje stanowisko promocyjne można uzyskać w siedzibie Włocławskiego Centrum Biznesu przy ulicy Toruńskiej 148 lub pod numerem telefonu: 54 423 20 00.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

-kaczmi--kaczmi-

6 0

Czy Polskie Przetwory wystawia się z łaski swojej bo nic ich nie widać w mieście. Wszędzie reklama ketchupu z Łowicza, soki w małych butelkach też obce w sklepach a nasza rodzima firma to produkuje coś? Jeżeli tak to proszę ruszyć cztery litery, zatrudnić hostessy i reklamować włocławskie wyroby. 14:32, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%