Zamknij
REKLAMA

Jak oszczędzać energię w domu? Śródmieście Cafe zaprasza na spotkanie z ekspertem

08.00, 15.11.2022 UM Włocławek/G.S. Aktualizacja: 12.08, 16.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

 "Śródmieście Cafe" zaprasza na warsztaty z Fundacją Instrat. Jeżeli działasz w lokalnej organizacji pozarządowej, kole gospodyń, wolontariacie czy harcerstwie – te warsztaty są dla Ciebie!

Warsztaty z Fundacją Instrat  w Śródmieście Cafe potrwaja dwa dni - w piątek i sobotę, 18 i 19 listopada. 

- Wspólnie wypracujemy rozwiązania wspierające lokalne społeczności w kryzysie i omówimy rolę liderów i III sektora w tym zakresie. Kolejnego dnia zapraszamy wszystkich mieszkańców, chcących podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie oszczędzania ciepła i chcących posiąść nowe kompetencje w radzeniu sobie z kryzysem energetycznym

 - zachęca Śródmieście Cafe. 

Harmonogram spotkań:

  • Piątek (18.11), godz. 16:00 - Wspieranie społeczności w czasie kryzysów klimatycznych i energetycznych – warsztat dla liderów miejskich i aktywistów. Spotkanie z ekspertem Fundacji Instrat. 
  • Sobota (19.11), godz. 10:00 - Spotkanie dla mieszkańców z ekspertem Fundacji Instrat na temat oszczędzania energii w gospodarstwach domowych.

Warsztaty poprowadzi: Bernard Swoczyna Fundacja Instrat - magister energetyki, specjalista z dziedziny OZE, magazynów energii, efektywności energetycznej, chłodnictwa i klimatyzacji. Autor licznych projektów i analiz dotyczących efektywności energetycznej, m.in. dla branży spożywczej, producentów elementów polimerowych i sieci handlowych. Główny ekspert w programie Energia i Klimat w Fundacji Instrat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy pod adresem [email protected], tel. 54 414 40 39, facebook.com/FundacjaLadowarka

Warsztaty są organizowane w ramach przedsięwzięcia „Ciepło Cię widzieć” zainicjowanego przez Urząd Miasta Włocławek i realizowanego przez Fundację "Ładowarka".

(UM Włocławek/G.S.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%