Zamknij
REKLAMA

Państwowy instytut objął honorowym patronatem klasę w "Chemiku". To efekt...

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 10.00, 25.11.2022 K.K
Skomentuj Zespół Szkół Chemicznych z honorowym patronatem. Fot. ZSCH.
REKLAMA

Kierunek "Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych" w Zespole Szkół Chemicznych z wyjątkowym patronatem. Uczniowie z "Chemika" będą współpracować z profesjonalistami z Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie. 

Technicy żywienia odebrali honorowany patronat Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie dla swojego kierunku. Uroczystość odbyła się podczas Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gęsiny w Przysieku. 

Wizyta studyjna i warsztaty 

Objęcie patronatem klasy "Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych" jest następstwem m.in: wizyty studyjnej i warsztatów kulinarnych, które odbyły się w "Chemiku" w ramach promocji Szlaku Krajoznawczo-Kulinarnego "Niech Cię Zakole". 

Na szlaku „Niech Cię Zakole” będziemy realizować piękną i ambitną inicjatywę – warsztaty edukacyjne, podróże studyjne i akcje promocyjne naszego rodzimego, prawdziwego produktu regionalnego. Z kim? Z naszą piękną, mądrą i wesołą młodzieżą, kształconą dla branży turystyczno-kulinarnej w Zespole Szkół Chemicznych

- mówi Piotr Lenart, pasjonat kuchni i organizator wydarzeń kulinarnych. 

[ZT]54406[/ZT]

Bezcenne doświadczenie zawodowe 

Przyznanie honorowego patronatu przez Instytut Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie jest dużym wyróżnieniem dla Zespołu Szkół Chemicznych we Włocławku. 

Objęcie patronatem jest dla szkoły dużym wyróżnieniem i pozwoli na organizację zaplanowanych działań, mających na celu poznanie dziedzictwa kulinarnego małej ojczyzny. Dodatkowo to zdobywanie bezcennych doświadczeń zawodowych i umiejętności kulinarnych przy współpracy z profesjonalistami

- powiedziała Karina Kazanecka, wicedyrektorka "Chemika". 

[FOTORELACJA]16368[/FOTORELACJA]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%