REKLAMA

Zobacz piłkarskie zmagania w Hali Mistrzów! W niedzielę SMS Cup

08:39, 07.01.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Młodzi piłkarze w niedzielę będą rywalizować w Hali Mistrzów. Fot. depositphotos

Hala Mistrzów stanie się w niedzielę, 8 stycznia areną piłkarskich zmagań. Wszystko za sprawą turnieju SMS CUP 2017 organizowanego przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego we Włocławku.

8 stycznia we włocławskiej hali zmierzy się 10 zespołów z roczników 2004 i młodszych. W pierwszej fazie rozgrywek zostaną podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym turniej wkroczy w fazę pucharową - rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe.

- Poza spotkaniami turniejowymi podczas trwania imprezy przeprowadzone zostaną konkursy, w których uczestnicy będą mieć możliwość sprawdzenia swoich aktualnych umiejętności piłkarskich. Naprawdę warto przyjść w niedzielę do Hali Mistrzów. Rywalizacja młodych piłkarzy, to przede wszystkim radość z gry i dużo dobrej zabawy. Chłopcy na pewno dadzą z siebie wszystko, a doping kibiców dodatkowo zmotywuje ich do jeszcze lepszej gry – zachęca do kibicowania Dariusz Lampkowski, koordynator UKS SMS Włocławek.

Początek sportowych zmagań zaplanowano na godz. 8:15, zakończenie imprezy odbędzie się około 17:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Śmieszny turniejŚmieszny turniej

1 2

Skoro Lider jest organizatorem, to nam wykreuje gwiazdy okręgówki prawdpodobnie. Już widze te tłumy na szóstej klasie rozgrywkowej. Będą karnety? 23:27, 08.01.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nicknick

2 1

śmieszny - naucz się czytać ze zrozumieniem. Lider to nie to samo co uks sms. Lider nie robi w tym roku halówek 00:26, 09.01.2017


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017