REKLAMA

Junaczki szykują się do ważnego turnieju. W weekend zmierzą się z...

07:36, 19.04.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Junaczki będą gospodyniami turnieju w Choceniu. Fot. Sylwia Kwiatkowska Fotografia

W weekend zawodniczki MSPR Junak Włocławek będą gospodyniami turnieju Leader Tech Handball Cup 2017. W imprezie wezmą udział zespoły młodziczek młodszych oraz dzieci z rocznika 2006 i młodszych.

22 kwietnia w GOSiR w Choceniu zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. W zawodach weźmie udział 11 zespołów, które wystąpią w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii młodziczek młodszych (2004/2005) zagrają Jutrzenka Płock, UKS Dąbrowa Chełmińska, UKS Jaktorów, Orlik Kcynia, Trop Poddębice oraz gospodynie MSPR Junak Włocławek (trener Damian Sidwa). W rywalizacji dzieci (2006 i młodsze) wezmą udział UKS Jaktorów, Skarbek Osięciny, UKS Dąbrowa Chełmińska oraz dwa zespoły MSPR Junak Włocławek (trenerzy Kinga Sidwa i Michalina Jeziorska).

- To największy z turniejów, jaki dotychczas udało się nam zorganizować. Cieszymy się bardzo, że zagra w nim tak dużo zespołów, w tym dwa bardzo mocne z województwa mazowieckiego - Jutrzenka Płock i UKS Jaktorów – mówi wiceprezes Junaka, Damian Sidwa. – Wystawiamy trzy drużyny. Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentujemy się na tle tak mocnych rywali.

W kategorii dzieci drugi zespół Junaczek, będzie oparty na dziewczynkach z roczników 2008 i młodszych. Starsze Junaczki, rywalizujące w kategorii młodziczek młodszych w pierwszym etapie rozgrywek zmierzą się w grupie A z Tropsem Poddębice i UKS Dąbrowa Chełmińska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017