REKLAMA

Pobiegną z Lubrańca do Brześcia Kuj. Możesz się jeszcze przyłączyć

13:30, 19.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
III Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Fot. Olga Zachwieja

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego organizowany przez GKS Łokietek z Brześcia Kujawskiego na stałe wpisał się w kalendarz biegowy regionu. Bieg zaplanowany na 27 maja po raz kolejny będzie etapem Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W tym roku brzeski bieg będzie miał już czwartą edycję. W organizację imprezy poza samorządem Brześcia Kuj. Włączyła się również gmina Lubraniec, dlatego rywalizacja odbędzie się na trasie między dwoma podwłocławskimi gminami.

- Trasa rozpoczynać się będzie pod Stadionem Miejskim w Lubrańcu, bieg zakończy się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim. Trasa posiada atest PZLA, została również objęta patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – mówi Justyna Gruszecka z Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim.

Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 1h 30 min. Impreza ma charakter otwarty, a prawo startu mają osoby, które do 27 maja ukończą 18 lat lub 16 lat pod warunkiem podpisania zgody przez rodzica/opiekuna prawnego. Zapisy prowadzone są tutaj.

Biegacze na mecie mogą liczyć na grupowy stretching pod okiem profesjonalnego trenera. Zarówno dla startujących, jak i kibiców prowadzone będą natomiast analizy składu ciała i konsultacje z trenerami fitness.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Kapeć.Kapeć.

5 0

Prosto jasno bez tajemniczych kombinacji jak w kujawiaku.Czyli wszędzie można tylko nie we Włocławku.Sponsorzy czytajcie i wyciągajcie właściwe wnioski.We W-ku uważajcie na kasę,kombinator czuwa i zawsze ma za mało. 18:03, 20.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bzykbzyk

1 0

jesli we Wloclawku biegi beda organizowac VECTRA i WKB MARATONCZYK to zawsze bedzie burdel, cwaniactwo,kombinatorstwo,-doroslych, mlodziez i dzieci traktuje sie jako sztuke to ja ma ich w .....Tutaj patrzy sie tylko na KASE,KASE,KASE-przez co jest to co jest -DNO i OBCIACH 18:02, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017