Zamknij
REKLAMA

To rekord! Łącznie strzelili 25 bramek. Nie stracili ani jednej

16:16, 11.09.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
W swoim ostatnim meczu Włocłavia Włocławek pewnie pokonała na stadionie OSiR Piast Złotniki Kujawskie 14:0. Fot. Kamil Zgodziński

Takiego piłkarskiego weekendu we Włocławku nie było już dawno. Piłkarze Lidera i Włocłavii pewnie wygrali swoje mecze, ale na uwagę zasługują przede wszystkim rozmiary tych zwycięstw! Lider wygrał różnicą 11 bramek, a Włocłavia aż 14. To absolutny rekord tej kolejki. 

W ostatniej kolejce Lider Włocławek swój mecz w ramach rozgrywek IV ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywał w Jabłonowie Pomorskim. Podopieczni Dariusza Kopczyńskiego byli faworytem tego meczu, aczkolwiek ostatnie wyniki sugerowały, że nie będzie to łatwe spotkanie. Zarówno Lider, jak i Naprzód przegrały swoje poprzednie mecze i weekendowe spotkanie było szansę na zrehabilitowanie się i pokazanie swoich umiejętności. Szczególnie zależało na tym drużynie z Pomorza, która grała u siebie. Po 90. minutach można być jednak pewnym tego, że o ostatnim meczu będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Worek z bramkami został rozwiązany już w 7. minucie, gdy pierwszego gola zdobył Dawid Wojtczak. W 15. minucie było już 0:2, a w 30. czerwony kartonik obejrzał zawodnik gospodarzy. Od tego momentu, piłkarze Dariusza Kopczyńskiego całkowicie zdominowali grę. Na uwagę zasługuje przede wszystkim 5 bramek Patryka Dudkiewicza i 3 gole Tomasza Szablewskiego.

- Do momentu otrzymania przez Naprzód czerwonej kartki mieliśmy już kilka sytuacji, które mogliśmy wykorzystać. Myślę, że ułatwiło nam to strzelanie bramek, ale byliśmy w takiej dyspozycji, że i bez niej strzelilibyśmy w tym meczu dużo goli - powiedział w rozmowie z Portalem DDWłocławek Dariusz Kopczyński, trener Lidera Włocławek.

Ostatecznie Lider, grając na wyjeździe, zwyciężył 11:0.

Druga włocławska drużyna rozgrywała swój mecz u siebie, na stadionie OSiR. Piłkarze Włocłavii Włocławek na własnym boisku podejmowali Piast Złotniki Kujawskie. W poprzedniej kolejce pechowo przegrali na wyjeździe z LTP Lubanie 3:4. Po ostatniej porażce, drużyna prowadzona przez Mirosława Kasińskiego chciała się jak najszybciej zrehabilitować. I udało się to zrobić w ostatnim meczu. Kanonadę strzelecką rozpoczął już w 5. minucie Piotr Charzewski. Po indywidualnej akcji zwiódł w pole kilku zawodników gości, odwrócił się i pewnym strzałem dał drużynie prowadzenie. Włocławski zespół był dużo lepszy i średnio co kilka minut strzelał kolejną bramkę. Ostatecznie wygrał 14:0, a na listę strzelców wpisało się 11 zawodników. Trzy bramki zdobył Głąba, a dwie Krosnowski.

Ostatnie zwycięstwa pozwoliły poprawić drużynom swoje miejsca w tabeli. Lider Włocławek z 12 punktami plasuje się na 6. miejscu w tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej, a Włocłavia Włocławek z 10 oczkami jest na 3 pozycji w V lidze. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

bolesław chrobryyyyybolesław chrobryyyyy

1 1

No nieźle oby tak dalej !!! czekam na piłkarza z Włocławka grającego w Ekstraklasie !!! 18:27, 11.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xdfxdf

2 2

Szkoda że o brześciu ani słowa, rozjadą tą włocłavie aż wam sie smutno zrobi ;)
5 liga 5 liga włocłavia 19:59, 11.09.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WloclavianinWloclavianin

1 0

A co to jest Brześć? 00:08, 12.09.2017


KibickaKibicka

4 0

Drużyny seniorów z Włocławka w ten weekend:
V Liga: Włocłavia - Piast Złotniki Kuj. 14:0
IV Liga: Jabłonowo Pom. - Lider 0:11
III Liga Kobiet: WAP - Zjednoczeni Piotrków Kuj. 12:0
Zdobytych bramek 37 - straconych 0 !!! 13:29, 12.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018