Zamknij
REKLAMA

Mecz na szczycie w Hali Mistrzów! Siatkarki WTS zagrają ze Spójnią

07:31, 02.12.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Po ostatnim, wyjazdowym zwycięstwie z SKF KS Poznań, włocławska drużyna umocniła się na fotelu lidera. Fot. Kamil Zgodziński

W najbliższą niedzielę siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek podejmą na własnym boisku Spójnię Stargard. Dla podopiecznych Marka Zacharka to kolejny mecz, w którym mogą udowodnić swoją ligową dominację. Siatkarki przyznają jednak uczciwie, że będzie to trudne spotkanie.

Po ostatnim, wyjazdowym zwycięstwie z SKF KS Poznań, włocławska drużyna umocniła się na fotelu lidera. W minionym spotkaniu, włocławianki zagrały pewnie w obronie i efektywnie w ataku, co pozwoliło na zwycięstwo 3:1 w setach. Od początku meczu warunki gry narzuciły podopieczne Marka Zacharka, które sukcesywnie budowały swoją przewagę. W I secie wygrały 25:20, ale w kolejnej partii uległy ekipie z Poznania takim samym stosunkiem punktów. Kolejne partie WTS wygrał do 13 i 17. W drużynie po raz kolejny zaprezentowała się nowa zawodniczka Gaudencia Mokokha, która niewątpliwie pomogła koleżankom z zespołu odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.

[ZT]27092[/ZT]

W niedzielę WTS KDBS Bank Włocławek zagra z 3. drużyną obecnych rozgrywek - Spójnią Stargard. W poprzedniej kolejce zawodniczki Aleksandra Króla podejmowały na własnym boisku Czarnych Słupsk. Spójnia gładko wygrała to spotkanie nie tracąc przy okazji seta. Poszczególne sety kończyły się wynikiem: 25:17, 25:14, 25:20.  

Najbliższe spotkanie będzie ostatnią kolejką w rundzie zasadniczej rozgrywek siatkarskiej II ligi kobiet. Początek meczu o godzinie 18.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

szarikszarik

2 0

Dziewczyny spokój ,luzik i łup a punkty zostaną u nas u Was :) 09:25, 02.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone