Zamknij
REKLAMA

Karatecy z Włocławka i okolic walczyli o medale w Krakowie. Z zawodów przywieźli cenne krążki

15:19, 09.03.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłane

Ponad 1000 zawodników z 46 klubów zlokalizowanych na terenie całego kraju wzięło udział w III edycji Pucharu Krakowa. Wśród uczestników znaleźli się także zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego, którzy przywieźli z imprezy medale.

O tytuł mistrza III Pucharu Krakowa sportowcy rywalizowali na ośmiu matach w kategoriach kata i kumite kilku grup wiekowych: juniorów młodszych, juniorów starszych i karateków z rocznika 2005. Klub Karate Tradycyjnego z Włocławka i Kowala w sumie reprezentowało 8 zawodników występujących w różnych kategoriach wiekowych.

Najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Suwała, która na co dzień trenuje w KKT Kowal. Zawodniczka w kategorii kata dziewcząt 6 kyu rocznika 2005 okazała się bezkonkurencyjna, zdobywając jednocześnie I miejsce. Na drugim stopniu podium w kata juniorek stanęła Zuzanna Smardzewska reprezentująca Włocławski KKT.

Wysokie miejsca zajęli także pozostali zawodnicy reprezentujący Włocławek i okolice, którzy pojawili się na III edycji Pucharu Krakowa. Na lokatach 5-8 swoje rywalizacje zakończyli: Julia Małecka, Paulina Wnukiewicz, Julia Dembowska, Nikola Świec, Rafał Krosnowski, i Mikołaj Helbin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

zawiedzionyzawiedziony

2 0

wszystkie 2 medale ? I to koniec ? W tym jeden z Kowala? No to mamy małe wymagania...
13:43, 10.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zadowolonyzadowolony

1 0

do zawiedziony: Zapraszamy na treningi - pojedziesz, wystartujesz i będzie więcej - następny Kraków już za rok. Zdążysz? 20:20, 11.03.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zawiedzionyzawiedziony

0 0

jeśli to po roku treningów - to zwracam honor :)
15:18, 12.03.2018


wtajemniczony..wtajemniczony..

0 0

do zawiedziony: nawet nie wiesz ile te dzieciaki wkładają w treningi czasu i zaangażowania. To tylko ten jeden Turniej a w szeregach klubu mamy Mistrzów Świata, Europy i Polski. Nie każde zawody są takie same, nie każdy występ jest taki sam: to jest tu i teraz.. dzieciaki na pewno walczyły dzielnie. czasami jest to kwestia 1 chorągiewki (punktu).. a karate w Polsce (i we Włocławku) jest naprawdę na dobrym poziomie, ale to musiałbyś pooglądać wszystkie zawody zarówno naszej kadry narodowej jak i naszych włocławskich karateków.zapewnia cię, że są imponujące. a te zawodnicy mają zadatki na świetnych sportowców... BRAWO DZIECIAKI!!!! 15:42, 12.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone