O puchar walczyło blisko 100 zawodników z wielu miejscowości. Wyłoniono już zwycięzców!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 14:11, 08.04.2018 .
Skomentuj W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników z wielu miejscowości z całego regionu. Fot. Nadesłane W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników z wielu miejscowości z całego regionu. Fot. Nadesłane

W Wichowie odbył się turniej tenisa stołowego. Zawody były jednocześnie już czwartą potyczką eliminacyjną Grand Prix Wichowa 2017/2018.

W organizowanych w Zespole Szkół w Wichowie zawodach o puchar Instalcentrum Pompy Ciepła Danfoss łącznie wzięło udział 91 zawodników z kilkunastu miejscowości z całego regionu. W kategorii  open wygrał Paweł Bielunkiewicz z Bydgoszczy, który w finale zawodów pokonał Piotra Milczarskiego z zespołu Fala Nowy Duninów. Kolejne miejsca zajęli: Mirosław Narowski reprezentujący ten sam klub i Krystian Rybowicz z LZS Jastrzębie. W czołówce uplasowali się także Michał Skowroński i Janusz Stawski z Aleksandrowa Kujawskiego.

W kategorii +45, niepokonany pozostał Robert Różyński z Borówna, który tym razem w finale pokonał Jarosława Politowskiego z Płocka. Trzeci był Ryszard Szudzikowski z Włocławka, a czwarty Grzegorz Dzioba reprezentujący Aleksandrów Kujawski. Na piątym miejscu uplasował się Jarosław Prykowski z LZS Wichowo, a na szóstym Paweł Mikucki z Fali Nowy Duninów.