WTS KDBS Bank Włocławek lepszy w dwumeczu od Truso Elbląg. Jest awans do kolejnej fazy play off!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 17:30, 09.04.2018 .
Skomentuj Fot. Daniel Wiśniewski Fot. Daniel Wiśniewski

Siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek wygrały w sobotę kolejny mecz z Truso Elbląg i awansowały do kolejnej fazy play-off. W starciu z zawodniczkami z Elbląga podopieczne Marka Zacharka nie straciły ani jednego seta.

Dla włocławianek sobotni mecz był szansą na szybki awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli zawodniczek Marka Zacharka, które pierwszego seta wygrały pozwalając przeciwniczkom na zdobycie zaledwie 9 punktów. Bardziej wyrównana była z kolei kolejna odsłona, którą włocławianki po zaciętej walce i grze na przewagi wygrały 27:25.

Siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek swoją dominację potwierdziły w III secie, którego wygrały do 15.

Drugie zwycięstwo w fazie play-off z Truso Elbląg oznacza awans do kolejnej fazy rozgrywek. W kolejnym spotkaniu rywalkami siatkarek Marka Zacharka będzie UKŻPS Kościan.

WTS KDBS Bank Włocławek - Truso Elbląg 3:0 (25-9, 27-25, 25-15)