Zamknij
REKLAMA

Spędź majówkę na sportowo! Trwają zapisy na 36. Bieg Kujawiaka

14:10, 11.04.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Natalia Seklecka

LKS Vectra zachęca, by Święto Konstytucji spędzić na sportowo. 3 maja ze stadionu Przylesie ruszy 36. Bieg Kujawiaka. To już ostatnia szansa, żeby przy zapisie skorzystać z najniższej opłaty startowej.

Start i meta najstarszej imprezy biegowej we Włocławku będą usytuowane na stadionie Przylesie. To stamtąd biegacze wyruszą w 10-kilometrową, wiodącą duktami leśnymi trasę. Tym razem będą się na nią składać dwie 5-kilometrowe pętle z lotną premią na stadionie.

W biegu głównym mogą wystartować dorośli, a także młodzież powyżej 16 roku życia (pod warunkiem zarejestrowania przez opiekuna prawnego). Limit zawodników wynosi 400 osób. Zapisy są prowadzone na stronie: http://time4run.com.pl/imprezy/36-bieg-kujawiaka/ od połowy marca. Dotychczas na bieg zapisało się ok. 50 osób. Choć organizatorzy ustalili limit uczestników na 400 osób i pakietów startowych jest jeszcze sporo, warto zapisać się na bieg już teraz.

- Przypominam, że aby spędzić majowe święto aktywnie, należy wziąć udział w Biegu Kujawiaka i przebiec dwa razy 5 km czyli łącznie 10 km – mówi Marek Wódecki, prezes organizującego bieg LKS Vectra. – Warto zapisać się jak najszybciej. Póki co idziemy jeszcze po tej tańszej „linii oporu”.

Najtańsze opłaty startowe – 30 zł za pakiet basic (bez koszulki) i 60 zł za pakiet standard (z koszulką techniczną New Balance) – obowiązują tylko do 15 kwietnia. Później (w okresie 16-29 kwietnia) ceny pakietów wzrosną o 10 zł. Osoby, które z zapisem będą czekać do ostatniej chwili i zgłoszą się do startu dopiero 2 lub 3 maja w biurze zawodów, będą musiały zapłacić za tańczy pakiet 60 zł, a za droższy – 80 zł.

?

Bieg Kujawiaka to impreza dla całych rodzin, dlatego rywalizacji na dystansie 10 km po raz kolejny będą towarzyszyć biegi szkolne dla dzieci i młodzieży. Dzieci od I klas szkół podstawowych do III klasy szkół ponadgimnazjalnych powalczą na dystansach od 400 do 2000 m (w zależności od wieku i płci). Zgłoszenia do rywalizacji są przyjmowane pod adresem: [email protected] do 25 kwietnia. Rodzice będą mogli zgłosić swoje pociechy również 2 i 3 maja, jednak będzie to możliwe jedynie w przypadku, gdy dostępne będą jeszcze numery startowe.

Impreza na stadionie Przylesie rozpocznie się 3 maja, o godz. 11:00. Pięć minut później wystartuje pierwszy bieg szkolny. Start biegu głównego zaplanowano na godz. 12:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

sędziasędzia

5 0

Znowu Wódecki-koszmar 18:06, 12.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sprawiedliwysprawiedliwy

5 0

ja temu panu dziękuję 18:07, 12.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sędziasędzia

4 0

znowu w kategoriach wiekowych na 10 km tylko pucharki dla najlepszych w tych kategoriach .Trzeba być *%#)!& *%#)!& żeby w kat. wiekowych na głównym dystansie dawać tylko nagrody dla najlepszych w każdej kat.-a co z resztą?co roku to samo,to już jest chore i śmieszne.Zawodników na 2-gim i 3 -cim miejscach też się powinno nagradzać a Vectra jako organizator idzie w zaparte.To jest wszystko chore.Kasy starczy wam dla wszystkich w kategoriach wiekowych ,ale wy też chcecie mieć z tego coś dla siebie.Bo za darmo wam się nie chce.DLATEGO JA W TYM MIEŚCIE I NA TYCH ZAWODACH i Z TYMI ORGANIZATORAMI , I Z TYM PROWADZĄCYM NIE BĘDĘ BRAĆ UDZIAŁU. 15:48, 14.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sędzia dreddsędzia dredd

2 0

od kiedy to Kowalska reprezentuje Anwil Team -znowu kolejna ściema organizatorów .Śmieszne to i żałosne. 18:43, 18.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sędzia dreddsędzia dredd

2 0

Dzisiaj jest 24 kwietnia 2018r -tylko czy aż 128 zawodników opłaciło bieg główny w biegu kujawiaka.Już kiedyś pisałem że ta impreza padnie ,i co ? i są już tego efekty.Przy miernych organizatorach ,dupowatych nagrodach i takim też regulaminie jest tego efekt..Tu jest potrzebna tylko jedna osoba ,która pokazała by tym wszystkim cwaniakom ,że jeśli się chce i ma się ludzi z jajami do pomocy to za małe pieniądze można zrobić porządną imprezę,którą wszyscy co byli po nim s.............Tą osobą jest DANIEL.Nikt z was nie dorównuje mu do pięt,a wy wszyscy cofnęliście się o 30 lat. 17:25, 24.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone