Kolejny dobry występ młodej tenisistki! Melania Rybarkiewicz znów stanęła na podium

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 10:46, 14.05.2018 .
Skomentuj Turniej o tytuł mistrza województwa mazowieckiego do lat 12 odbył się w miniony weekend w Radomiu.  Fot. Nadesłane Turniej o tytuł mistrza województwa mazowieckiego do lat 12 odbył się w miniony weekend w Radomiu. Fot. Nadesłane

Kolejny znakomity występ zanotowała młoda tenisistka pochodząca z Włocławka. Melania Rybarkiewicz wystartowała podczas zawodów, których stawką było Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego do lat 12 i zdobyła kolejny medal do kolekcji

Turniej o tytuł mistrza województwa mazowieckiego do lat 12 odbył się w miniony weekend w Radomiu. Organizatorem zmagań była Akademia Tenisowa Masters w Radomiu. W zawodach występowała młoda włocławianka, która była jedną z faworytek całego turnieju.

Melania wzięła udział w tym turnieju, zdobyła 3 miejsce w singlu i vicemistrzostwo województwa w grze podwójnej. W singlu po dość wyrównanej walce uległa w półfinale starszej i dużo bardziej doświadczonej przeciwniczce. W deblu wraz z koleżanką z Radomia dotarły do finału rozgrywek. W finale zostały pokonane przez parę dziewcząt broniących tytułu mistrzowskiego - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek Beata Rybarkiewicz, mama Melanii Rybarkiewicz.

Dla młodej włocławianki trenującej na co dzień w szkółce tenisowej Legii Warszawa to pracowity rok. Na przestrzeni kilku miesięcy wystąpiła w wielu ważnych turniejach tenisowych, z czego w większości plasowała się w czołówce. Dla Melanii gra deblowa jest nowym elementem turniejowym. Jak widać radzi sobie całkiem nieźle.