Dla karateków WKKK był to ostatni turniej przed wakacjami. W Białymstoku zdobyli tam 3 medale!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 14:14, 10.06.2018 .
Skomentuj Dla zawodników WKKK był to ostatni turniej przedwakacyjny. Fot. Nadesłane Dla zawodników WKKK był to ostatni turniej przedwakacyjny. Fot. Nadesłane

Karatecy z Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w turnieju międzynarodowym rozgrywanym w Białymstoku. Włocławianie zdobyli 3 medale.

Zawody rozgrywane były w ramach III Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO 2018. W zawodach wystartowało ponad 240 zawodników z całej Europy, między innymi z Holandii, Rosji i Polski.

Podczas zawodów znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin. Włocławianie trzykrotnie stawali na podium zawodów. W kategorii kumite juniorów w wadze powyżej 65 kg. II miejsce zajął Jakub Stawisiński. W gronie kumite kadetek do 45 kg. na III miejscu zawody zakończyła Zuzanna Jędrzejewska. Na najniższym stopniu podium stanął też Krzysztof Miklaszewski, który zaprezentował się w kategorii kumite kadetów do 30 kg.

Dla zawodników WKKK był to ostatni turniej przedwakacyjny.