Zamknij
REKLAMA

Brawo Bartosz Kottas! Bramkarz Lidera Włocławek powołany na konsultacje szkoleniową kadry

11:36, 07.07.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Bartosz Kottas występuje w zespole młodzików Lidera Włocławek. Fot. Nadesłane

Bramkarz Lidera Włocławek został powołany na jednodniową konsultację szkoleniową organizowaną przez Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Najlepsi zawodnicy pojadą później na zgrupowanie kadry.

Bartosz Kottas występuje w zespole młodzików Lidera Włocławek. W minionym sezonie razem ze swoim zespołem zajął drugie miejsce walcząc do ostatniej kolejki z zespołem Dwunastki Włocławek.

Dla młodego bramkarza wyjazd do Okonin Nadjeziornych jest doskonałą szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności. Bramkarz rocznika 2006 na konsultacjach pojawi się w niedzielę, 15 lipca. Poza włocławianinem, w gronie powołanych bramkarzy są zawodnicy z Bydgoszczy, Tucholi i Brodnicy. Umiejętności młodego zawodnika docenia między innymi jego klubowy trener.

- Bartek jest bardzo pewnym punktem drużyny. Jego dobre występy, jak i podejście do treningów wzbudziły zainteresowanie u trenerów grup starszych, co zaowocowało zresztą występem w jednym meczu KarPolu grając z chłopakami o 2 lata starszymi. Bardzo duży talent i profesjonalne podejście do treningów w tak młodym wieku bardzo dobrze rokują. Bartosz jest bardzo ambitnym i chętnym do pracy bramkarzem. Jako trener "łapaczy" mam przyjemność z nim dużo pracować i zawsze mogę liczyć na jego profesjonalne podejście do sprawy. Bartek dużo pyta, dzwoni, jest głodny wiedzy. Jest dużą przyszłością bramkarstwa w województwie, jeśli nie w Polsce. Warto też podkreślić, że przy temperaturach -14 stopni bramkarz trenował indywidualnie, bo wiadomo, że inni mieli problem z grą w takich warunkach - powiedział w rozmowie z portalem DDWłocławek Jakub Stawicki, trener Lidera Włocławek.

Podczas jednodniowych konsultacji wyłonieni zostaną zawodnicy, którzy w dniach od 28 lipca do 2 sierpnia wezmą udział w zgrupowaniu reprezentacji w Więcborku. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Obserwator1Obserwator1

3 0

Brawo Bartosz za wytrwałość, tak trzymaj wszystko przed Tobą mimo,że czasami tak nie lubiłeś tej "klatki".Pozdrawiam serdecznie. 21:57, 08.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Bartosz kottasBartosz kottas

2 0

Dziekuje ????????????
09:58, 10.07.2018


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone