Włocłavia tym razem bez ligowych punktów. Już kolejny raz przegrali z Lechem Rypin!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 12:00, 17.08.2018 . Aktualizacja: 22:26, 17.08.2018
Skomentuj Włocłavia, szansę na podwojenie dotychczasowej zdobyczy punktowej będzie miała już w najbliższy weekend. W sobotę o godz. 11 na własnym boisku podejmą Kujawiankę Izbicę Kujawską. Fot. Kamil Zgodziński Włocłavia, szansę na podwojenie dotychczasowej zdobyczy punktowej będzie miała już w najbliższy weekend. W sobotę o godz. 11 na własnym boisku podejmą Kujawiankę Izbicę Kujawską. Fot. Kamil Zgodziński

Włocławskim piłkarzom nie udało odwrócić się niesprzyjającej passy spotkań z Lechem Rypin. Na  12 spotkań obu zespołów Włocłavia wygrała tylko raz. Drugie zwycięstwo miało przyjść w minioną środę.

Niestety tak się nie stało. Podopieczni Mirosława Kasinskiego po znakomitym pierwszym meczu w ramach rozgrywek IV ligi przystępowali do meczu jako nieznaczny faworyt. Boisko zweryfikowało jednak wszystko.

Pierwsze bramka dla zespołu z Rypina padła już w 11. minucie, a kilka chwil później bramkarz włocławian wyciągał piłkę z siatki po raz drugi. Kolejne gole padały jeszcze w pierwszej połowie spotkania, a po 45. minutach meczu goście przegrywali różnicą 4 bramek. Dzieła zniszczenia dokonał w 76. Minucie Daniel Jasieniecki, który ustalił wynik meczu na 5:0 dla Lecha Rypin. W innych ciekawych spotkaniach zremisowały aleksandrowskie Orlęta. 3 punkty dopisały sobie z kolei między innymi ekipy z Brodnicy, Bydgoszczy i Gniewkowa.

Włocłavia, szansę na podwojenie dotychczasowej zdobyczy punktowej będzie miała już w najbliższy weekend. W sobotę o godz. 11 na własnym boisku podejmą Kujawiankę Izbicę Kujawską.