WAP Włocławek liderem II ligi kobiet. Bez większych problemów pokonały UKS Victoria SP2 Sianów!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 11:05, 11.09.2018 . Aktualizacja: 19:08, 11.09.2018
Skomentuj Fot. Olga Zachwieja Fot. Olga Zachwieja

Zawodniczki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej rozegrały kolejny mecz ligowy w ramach II ligi. Na własnym boisku pewnie pokonały drużynę z Sianowa. Po raz kolejny strzeliły rywalkom sześć goli.

Weekend do szczęśliwych mogą zaliczyć tym razem jedynie zawodniczki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej, które podejmowały na własnym boisku ekipę z Sianowa. Zespół UKS Victoria SP2 Sianów nie był co prawda faworytem spotkania, ale nie była znana ich aktualna dyspozycja.

Włocławianki szybko pokazały jednak dobrą piłkę i po 45 minutach meczu wygrywały już 1:0. W drugiej odsłonie meczu zagrały jeszcze lepiej, strzelając przy okazji kolejnych 5 goli.

- Nie lada wyczynem popisała się Magda Górska, która w 9 minut ustrzeliła hattricka. Pozostałe gole strzeliły: Justyna Matusiak, Ola Pabian oraz Oliwia Frontczak. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo. Wilczyce po raz kolejny strzeliły sześć goli i prowadzą w tabeli II ligi - poinformował na swojej stronie internetowej klub.

Podopieczne Jarosława Chwiałkowskiego kolejny mecz zagrają już w weekend w Tczewie, gdzie czeka je pojedynek z miejscową Pogonią.