Damian Majszak z kolejnym trofeum. Tym razem zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata

09:00, 09.10.2018 N.S Aktualizacja: 09:05, 09.10.2018
Skomentuj Fot. nadesłane Fot. nadesłane

Zawodnik Furyon Full Contact Team zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata. To kolejne, po Pucharach Świata i Mistrzostwach Polski, trofeum włocławskiego sportowca.

Na rozgrywanych w miniony weekend w Rydze Mistrzostwach Świata Federacji WAK-1F Damian Majszak pokazał się z bardzo dobrej strony. Zawodnik Furyon Full Contact Team, po zaciętej walce, przywiózł z nich brązowy medal. Drużynowo kadra Polski zajęła natomiast czwarte miejsce.

- W jego wadze było kilku zawodników. Rywalizacja była bardzo zacięta. Trzecie miejsce to dla nas duży sukces – komentuje Marek Leszczyński, trener Damiana Majszaka.

Brązowy medal Mistrzostw Świata nie jest pierwszym trofeum zawodnika Furyon Team. Majszak dwukrotnie zdobywał już Puchar Świata, kilkakrotnie był też Mistrzem Polski.