To znakomity wynik. Klub Academy Martial Arts zdobył łącznie 16 medali i uplasował się na IV pozycji!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 18:10, 03.11.2018 . Aktualizacja: 20:06, 04.11.2018
Skomentuj Rywalizacji w walkach podjęło się pięcioro nowicjuszy, którzy zajęli wysokie miejsca na podium.  Fot. Nadesłane Rywalizacji w walkach podjęło się pięcioro nowicjuszy, którzy zajęli wysokie miejsca na podium. Fot. Nadesłane

Znani są zwycięzcy III Otwartego Pucharu Mazowsza w Karate Do dzieci i młodzieży w Starożbrebach koło Płocka. W zawodach wystartowali zawodnicy z Klubu Academy Martial Arts Włocławek, sekcji AMA Ciechocinek oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego AMA ABiS pod przewodnictwem sensei Pawła Sidora i instruktor Marty Klińskiej.

Imprezę sportową, na której wystąpiło dziesięcioro zawodników z regionu zorganizował sensei Artur Marcinkowski pod patronatem Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki. Młodzi zawodnicy występowali w 4 kategoriach.

Rywalizacji w walkach podjęło się pięcioro nowicjuszy, którzy zajęli wysokie miejsca na podium. Są nimi: Jan Czernielewski, Kamil Brykalski, Alicja Gostyńska, Miłosz Lewandowski i Jakub Petrykowski. Dzięki znakomitej postawie zawodnicy zdobyli łącznie 16 medali i uplasowali Klub Academy Martial Arts na 4 miejscu w kwalifikacji drużynowej.