W sobotę siatkarki WTS KDBS Bank Włocłąwek grają ważny mecz. To szansa na odbudowanie formy!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 17:38, 08.11.2018 . Aktualizacja: 11:36, 09.11.2018
Skomentuj Zła passa trwa niestety nadal. W meczu z Solną Wieliczka włocławianki znów przegrały 0:3, przegrywając kolejne sety do 13, 19 i 21.Fot. Kamil Zgodziński Zła passa trwa niestety nadal. W meczu z Solną Wieliczka włocławianki znów przegrały 0:3, przegrywając kolejne sety do 13, 19 i 21.Fot. Kamil Zgodziński

3 listopada zakończyła się 7. kolejka rozgrywek I ligi siatkówki kobiet. Zbierające cenne doświadczenie zawodniczki WTS KDBS Bank Włocławek po raz kolejny musiały uznać wyższość rywalek.

W sobotę, 3 listopada włocławianki grały na wyjeździe z Solną Wieliczka. WTS przystępował do tego meczu mając za sobą 6 wcześniejszych spotkań, z których wygrać udało się zaledwie jeden mecz z Budowlanymi Toruń. Od 4. kolejki podopieczne Marka Zacharka nie wygrały.

Zła passa trwa niestety nadal. W meczu z Solną Wieliczka włocławianki znów przegrały 0:3, przegrywając kolejne sety do 13, 19 i 21. Po siedmiu spotkaniach WTS zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli sezonu zasadniczego. Na ostatnim miejscu plasują się Budowlani Toruń. Prowadzi ostatni rywal włocławianek.

A w najbliższy weekend WTS KTBS Bank Włocławek zagra na własnym boisku z Eneą Energetykiem Poznań. Początek spotkania o godz. 17. Wstęp już tradycyjnie wolny. Sponsor klubu - Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy - z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej, przygotował pakiet niespodzianek w narodowych barwach dla kibiców, którzy pojawią się w Hali Mistrzów.