Zamknij
REKLAMA

Lekkoatleci Vectry zapraszają dzieci i młodzież na zimowe ferie. W planach mnóstwo atrakcji!

13:30, 07.01.2019 | D.W.
Skomentuj
Zadanie realizowane jest ze środków budżetowych Urzędu Miasta Włocławek. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra po raz kolejny organizuje ferie dla najmłodszych i młodzieży. Zajęcia odbywać się w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne "Ferie z Vectrą" odbywają się we Włocławku już po raz kolejny. Skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat zamieszkałych na terenie Włocławka. Pierwszy turnus zajęć rozpocznie się 14 i potrwa do 18 stycznia. Atrakcje dla drugiej grupy zaplanowano od 21 do 25 stycznia.

- Realizowane będą na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku [hala sportowo-widowiskowa oraz stadion lekkoatletyczny], w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00- 13.00. Obejmować będą gry i zabawy ruchowe, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkiej atletyki i korektywy wad postawy, zajęcia taneczne oraz zajęcia plastyczne - informuje Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra.

Chęć uczestnictwa dzieci można zgłaszać już w najbliższy wtorek, 8 stycznia w godzinach od 18 do 20 w siedzibie klubu lekkoatletycznego w budynku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorzy zastrzegają, że przyjmowane będą jedynie zgłoszenia od rodziców i opiekunów prawnych dzieci.

Zadanie realizowane jest ze środków budżetowych Urzędu Miasta Włocławek.
 

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (2)

TatungTatung

1 1

Szkoda że nie mogą uczestniczyć dzieci z poza Włocławka... 22:12, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kolec.Kolec.

2 1

Po co to zamieszanie, na zmarnowanie. 22:43, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone