Zamknij
REKLAMA

Brawo! Piłkarz SMS Włocławek na testach w klubie z Ekstraklasy

10:03, 12.05.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Trenerzy gdyńskiego klubu byli zadowoleni z podopiecznego trenera Damiana Cackowskiego. Fot. Daniel Wiśniewski/SMS Włocławek

W ostatnich dniach młody piłkarz Szkoły Mistrzostwa Sportowego Włocławek przebywał na testach w Akademii Ekstraklasowej Arki Gdynia. Konrad Janiszewski w Trójmieście spędził 3 dni.

O pobycie 18-letniego zawodnika w klubie z Gdyni poinformowali przedstawiciele SMS Włocławek. Piłkarz urodzony w 2001 roku w zespole z Trójmiasta spędził 3 pracowite dni.

[ZT]16671[/ZT]

- Cieszymy się, że praca którą wykonujemy w naszej szkole już po raz kolejny odbija się szerokim echem na najwyższych szczeblach piłkarskich w Polsce. Gratulujemy naszemu zawodnikowi wyróżnienia jakim niewątpliwie jest dostrzeżenie potencjału jaki drzemie w Konradzie przez Akademię Arki Gdynia - poinformowali przedstawiciele SMS Włocławek.

Trenerzy gdyńskiego klubu byli zadowoleni z podopiecznego trenera Damiana Cackowskiego. Chwalili go za dobrą postawę na treningach, technikę użytkową, bardzo dobre rozumienie gry oraz silne cechy wolicjonalne zaprezentowane podczas zajęć treningowych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AsaAsa

3 1

Piłkarze to dno intelektualne. 19:09, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic 2Kibic 2

6 0

Jak trenerzy Arki byli tacy zadowoleni to niech go wykupią z esemesu.Rok temu też zrobili ponoć transfer chłopaka do Śląska Wrocław i gdzie on teraz gra może ktoś z tej śmiesznej szkółki odpowie?Czas naboru do szkół i wielkie halo,po prostu komercja nic więcej.Niech najpierw chłopak zagra w seniorach Włocłavi lub Liderze.Bo piłka w naszym mieście to dno.Z całym szacunkiem dla może zdolnego chłopaka. 21:27, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone