Zamknij
REKLAMA

Podsumowali wyniki. Pojawiło się tam mnóstwo zawodników!

14:37, 16.06.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
8 czerwca 2019 na fontannach Wzorcowni Włocławek odbył się trening i uroczyste podsumowanie klasyfikacji klubowej Kujawsko-Pomorską Ligę Karate Tradycyjnego 2019. Fot. Nadesłane

W sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej we Włocławku rozegrano III Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019. Impreza była doskonałym przetarciem przed ważnymi turniejami, które odbędą się już wkrótce.

Impreza, już tradycyjnie rozpoczęła się wspólnym treningiem rodziców oraz zawodników. Najmłodsi zawodnicy mieli doskonałą okazję, aby podpatrzeć umiejętności bardziej doświadczonym karateków.

- Był to ostatni turniej-sprawdzian naszych zawodników przed najważniejszymi krajowymi zawodami w roku 2019 tj.: Ogólnopolskim Pucharem Dzieci we Wrocławiu i Mistrzostwami Polski w Lublinie. Nasi najkrócej trenujący zawodnicy znowu byli bardzo zadowoleni, ponieważ każdy z nich otrzymał trzeci złoty medal za uczestnictwo i zaproszenie tym razem do Włocławskiego Parku Linowego. Później starsi karatecy zaczęli swój ostatni trzeci turniej, w systemie do dwóch porażek - powiedział Jarosław Bicz z Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek.

8 czerwca 2019 na fontannach Wzorcowni Włocławek odbył się trening i uroczyste podsumowanie klasyfikacji klubowej Kujawsko-Pomorską Ligę Karate Tradycyjnego 2019. Dumni zawodnicy - przedstawiciele 11 klubów odebrali puchary. Nagrody trafiły do: Klubu Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski, Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego, Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń, Klubu Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski, Instytutu Karate Tradycyjnego Włocławek, Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, Klubu Karate Tradycyjnego Kowal, Akademii Karate Tradycyjnego Lubraniec, Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka, Akademii Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek oraz Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś Wielka

 

Poniżej prezentujemy wyniki III Turnieju Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019.

GRUPA NR 1:

1. Rudzińska Weronika – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
2. Chirkowski Maciej – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
3. Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 6 pkt
4. Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 2:

1. Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
2. Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 8 pkt
3. Goździk Zofia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
4. Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 5 pkt

GRUPA NR 3:

1. Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 10 pkt
2. Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
3. Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
4. Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt

GRUPA NR 4:

1. Piasta Kacper – Włocławski KKT – 10 pkt
2. Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 8 pkt
3. Bernyś Michał – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
4. Janiak Aleks – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 5:

1. Lewandowska Maja – Włocławski KKT – 10 pkt
2. Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
3. Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Łubianka – 6 pkt
4. Górska Gabriela – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 6:

1. Rutka Emilia – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
2. Martyka Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
3. Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
4. Turska Natasza – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 7:

1. Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
2. Rykaczewski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
3. Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
4. Rakowski Mateusz – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt

GRUPA NR 8:

1. Okrój Jakub – Włocławski KKT – 10 pkt
2. Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 8 pkt
3. Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
4. Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT – 5 pkt

GRUPA NR 9:

1. Seklecka Helena – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
2. Kwarcińska Karolina – KKT Kowal – 8 pkt
3. Mańkowska Zuzanna – AKT Lubraniec – 6 pkt
4. Nowakowska Dominika – AKT Lubraniec – 5 pkt

GRUPA NR 10:

1. Tworek Szymon – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
2. Oleksyak Stanislav – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
3. Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
4. Orlikowski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt

Trzeci turniej kończył Kujawsko-Pomorską Ligę Karate Tradycyjnego 2019. Zawodnicy, którzy startowali we wszystkich trzech turniejach byli uwzględniani w klasyfikacji końcowej.

Wyniki:

GRUPA NR 1:

1. Rudzińska Weronika – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Chirkowski Maciej – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT

GRUPA NR 2:

1. Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń
2. Suwała Wiktoria – KKT Kowal
3. Włodarska Maja – Włocławski KKT

GRUPA NR 3:

1. Gromadzki Dawid – Włocławski KKT
2. Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski
3. Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 4:

1. Piasta Kacper – Włocławski KKT
2. Smerczak Szymon – Włocławski KKT
3. Bernyś Michał – KKT Brześć Kujawski

GRUPA NR 5:

1. Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Lewandowska Maja – Włocławski KKT
3. Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Łubianka

GRUPA NR 6:

1. Martyka Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Rutka Emilia – KKT KUMADE Toruń
3. Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 7:

1. Rykaczewski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń

GRUPA NR 8:

1. Okrój Jakub – Włocławski KKT
2. Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT
3. Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 9:

1. Kwarcińska Karolina – KKT Kowal
2. Seklecka Helena – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Mańkowska Zuzanna – AKT Lubraniec

GRUPA NR 10:

1. Tworek Szymon – KKT KUMADE Toruń
2. Orlikowski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Kułakowski Kacper – KKT Brześć Kujawski

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone