Zamknij
REKLAMA

Włocławianin z medalem na ważnej imprezie. Grochulski zdobył brąz!

16:29, 20.11.2019 | D.W.
Skomentuj
REKLAMA

W Koninie odbyła się rywalizacja w ramach organizowanego Pucharu Wielkopolski w Karate Kyokushin. Piotr Grochulski zdobył tam brązowy medal.

O Puchar Wielkopolski zawodnicy rywalizowali w ubiegły weekend, a w zawodach wzięło łącznie udział blisko 150 zawodników reprezentujących 12 klubów z terenu całego kraju. Wśród sportowców walczących o końcowy triumf znalazł się między innymi Piotr Grochulski, reprezentujący Academy Martial Arts Włocławek.

Zawodnik, trenujący na co dzień pod okiem Pawła Sidora walcząc w kategorii kumite seniorów uplasował się na najniższym stopniu podium, zdobywając tym samym brązowy medal Pucharu Wielkopolski.

- Chciałbym podziękować za przygotowanie wszystkim trenerom: trenerowi Pawłowi za to, że był ze mną tego dnia i walczył razem ze mną. Dziękuję również wszystkim za gratulacje - skomentował ostatni występ sam zawodnik.

Piotr Grochulski wystąpił w Koninie mimo kontuzji, której nabawił się w jednej z walk. Zawodnik wraca aktualnie do zdrowia. Po dojściu do pełnej sprawności wróci do treningów. 

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

draniu z bmw draniu z bmw

1 0

oddaj czarnego kotka dzieci rozpaczają ! 22:12, 20.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CiosekCiosek

0 0

Niedlugo bedziesz mistrzem swiata! Tak jak pozostali karatecy! 00:35, 21.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz