Włocławianin z medalem na ważnej imprezie. Piotr Grochulski z Academy Martial Arts Włocławek zdobył brąz!

16:29, 20.11.2019 D.W. Aktualizacja: 12:35, 21.11.2019
Skomentuj

W Koninie odbyła się rywalizacja w ramach organizowanego Pucharu Wielkopolski w Karate Kyokushin. Piotr Grochulski zdobył tam brązowy medal.

O Puchar Wielkopolski zawodnicy rywalizowali w ubiegły weekend, a w zawodach wzięło łącznie udział blisko 150 zawodników reprezentujących 12 klubów z terenu całego kraju. Wśród sportowców walczących o końcowy triumf znalazł się między innymi Piotr Grochulski, reprezentujący Academy Martial Arts Włocławek.

Zawodnik, trenujący na co dzień pod okiem Pawła Sidora walcząc w kategorii kumite seniorów uplasował się na najniższym stopniu podium, zdobywając tym samym brązowy medal Pucharu Wielkopolski.

- Chciałbym podziękować za przygotowanie wszystkim trenerom: trenerowi Pawłowi za to, że był ze mną tego dnia i walczył razem ze mną. Dziękuję również wszystkim za gratulacje - skomentował ostatni występ sam zawodnik.

Piotr Grochulski wystąpił w Koninie mimo kontuzji, której nabawił się w jednej z walk. Zawodnik wraca aktualnie do zdrowia. Po dojściu do pełnej sprawności wróci do treningów.