Zamknij
REKLAMA

To pierwsza takie wydarzenie w Polsce! Do Włocławka przyjadą trenerzy UEFA

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 15.06, 08.12.2022 K.K Aktualizacja: 15.06, 08.12.2022
Skomentuj To pierwsza taka konferencja w Polsce! Fot. depositphotos.
REKLAMA

Takiej konferencji w Polsce jeszcze nie było. Trenerzy UEFA będą opowiadać o tym, jaki wpływ mają rodzice na rozwój młodych piłkarzy. 

W sobotę, 10 grudnia o godzinie 10:00 w auli Zespołu Szkół Akademickich przy ul. Stefana Okrzei 94A rozpocznie się konferencja pn. "Pozytywny i negatywny wpływ rodzica na rozwój zawodnika". 

Udział w niej jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy pod numerem tel. 530 888 098 lub pod adresem mailowym [email protected] 

Dwa bloki tematyczne

Jak informują organizatorzy, konferencja jest podzielona na dwa bloki tematyczne, które poprowadzą licencjonowani trenerzy Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA). 

Jest to pierwsza konferencja w Polsce poświęcona uświadamianiu rodzicom wpływu na rozwój zawodnika. Jest skierowana do wszystkich ojców i matek, których dzieci trenują różnego rodzaju sportu

- informują organizatorzy ze Stowarzyszenia Piłkarskiego Dwunastka Włocławek. 

Pierwszy blok poprowadzi Rafał Matusiak, dyrektor Akademii Jagielloni Białystok i trener UEFA Elite Youth A. Selekcjoner wygłosi prelekcję pt. "Wpływ rodzica na rozwój młodego sportowca". 

W drugiej części konferencji uczestnicy posłuchają Macieja Patyka, pierwszego asystenta trenera Lechii Gdańsk i trenera UEFA Elite Youth A. Szkoleniowiec poprawi wykład pt. "Wejście młodego zawodnika do dorosłej szatni, czyli przejście z juniora do seniora pod kątem aspektów mentalnych". 

Kalendarz imprez odbywających się we Włocławku i okolicy znajdziesz w dziale CO? GDZIE? KIEDY?

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

      jesień jesień

3 3

michniewicz z fryzjerem będzie ?

15:26, 08.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%